Результати з 1 по 5 із 5

Тема: Банки блокують картки українців за "підозрілий" рух грошей

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    137
    Подякував
    51
    68 Подяк в 51 Дописах

Банки блокують картки українців за "підозрілий" рух грошей

Банки блокують картки клієнтів за великі перекази та надходження на картку. Перш за все це стосується студентів, яким батьки перераховують кошти, та фрілансерів, які працюють за усною домовленністю. Банкіри заспокоюють, картки блокуються лише у тих осіб, які отримують або переказують великі суми. Та запевняють, що це лише спосіб "достукатися" до людини. "Блокування картки - це крайній спосіб зв'язатися з клієнтом, якщо він не реагує на неодноразові звернення працівників банку прийти до фінустанови для надання пояснень", - розповідає директор контакт-центру банку Тетяна Любімова.
    Як повідомили, до банку для ідентифікації особистості можуть покликати лише при переказі коштів на суму більше 15 тисяч гривень. При цьому, гроші з картки не зникають. Під підозру підпадають усі клієнти, які отримують грошові перекази, які значно перевищують ваш місячний дохід. "Банку надали право вимагати підтверджувальні документи щодо походження цих коштів. Що це за кошти, чому вони вам надходять і чи не пов'язані вони з відмиванням коштів, отриманих злочинним шляхом", - додала Любімова. Фрілансерам слід хвилюватися лише тим, які не мають офіційний контракт із замовником або підприємством. "В такому випадку, йому просто необхідно з'явитися до банку, в якому у нього відкрито рахунок та надати необхідні документи, щоб проводити подальші операції зі свого рахунку", - повідомили в контакт-центрі банку. Українці обурені таким ініціативам банків та вважають за краще не користуватися банківськими послугами взагалі: "Вони дограються, що люди перестануть користуватися банківськими послугами". Не в захваті від такої ініціативи й студенти, які вважать, що стипендія у 820 гривень не може вважатися "підозрілим прибутком". Як відомо, згідно з оновленою постановою Національного банку України "Про фінансовий моніторинг", відтепер працівники фінансових установ особливо уважно будуть контролювати надходження коштів на картки публічних осіб: депутатів, чиновників та політиків.
    Хтось може це спростувати, або навпаки підтвердити? за цей місяць (березень) я отримав тільки щось 300 долларів, і ніякого блокування не було, але як розуміти правильно я хз
    Цитувати Цитувати

Обізнаний Аватар Paratruper
    Створено
    лютий 2015
    Місце
    Маріуполь
    Дописи
    478
    Подякував
    122
    309 Подяк в 218 Дописах
    Це, часом, не з рашистського якогось сайту інфо ?
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    137
    Подякував
    51
    68 Подяк в 51 Дописах
    Автор Теми

я вже і частково спростував.
    І якщо можна, я не хочу писати це все знову, тому просто скопіюю своє повідомлення, яке відправив другу:

Це з банку відповідь
    "Якщо по клієнту відсутні деякі дані в базі даних банку
    і клієнт не звернувся у відділення для проходження верифікації
    тільки тоді картки можуть бути заблоковані
    Afdaser: А якщо для прикладу я цього місяця отримаю 200 доларів тільки а наступного - біля 5000 долларів, то не заблокують?
    -не заблокують
    - будьте впевнені"

Я ся ще заморочив і заліз сюда
    http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/category?ca..
    і поперечитував постанови які виходили у тот час, там дійсно лиш за терористу.
    не треба читати ТСН, там тіпа пі***, що пишут і що ся творит.

Ні то ТСН, але теж так собі джерело, трошки попахує.
    Востаннє редагувалось Afdaser; 31-03-2016 в 23:19. Причина: дописав
    Цитувати Цитувати

4. Наступні користувачі подякували Afdaser за цей корисний допис:

MaKVell (02-04-2016)

Зацікавлений Аватар MaKVell
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Полтава
    Дописи
    44
    Подякував
    523
    104 Подяк в 45 Дописах
    На ту саму тему - контролю.
    Мінфін отримав доступ до всіх банківських рахунків громадян
    http://znaj.ua/news/economics/41627/...gromadyan.html

То так. Маєш субсидію - нічого гроші в банку зберігати, чи переказувати звідкілясь-то. Якесь дикунство наближається...
    Цитувати Цитувати

6. Наступні 3 користувачів подякували MaKVell за цей корисний допис:

bvn (03-04-2016),Vergius (03-04-2016),WilsonPayne (02-04-2016)

Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    565
    Подякував
    215
    401 Подяк в 232 Дописах
    Розповім реальну історію. Жінка пенсійного віку оформила собі субсидію. У неї є син, який проживає довгий час в США і надсилає їй постійно гроші. Так ось вона всі ці гроші зберігала на депозитному рахунку в банку.
    Коли ж після моніторингу рахунків про це дізнались, то тепер скасували їй субсидію і зобов'язали повернути повну вартість за час користування нею.

Для себе я поки найшов вихід в користуванні кредитною картою, але з максимальним лімітом. Купляю, поповняю, вивожу і все через кредитну і більше ніяких депозитів!

Багаті буратіни як відмивали і крали гроші так і будуть красти. А на таких законах в основному попадуться прості люди, котрі часто економлять практично на всьому, щоб щось відкласти і після себе своїм дітям залишити.
    Востаннє редагувалось smychnyk; 02-04-2016 в 13:16.
    Цитувати Цитувати

8. Наступні 4 користувачів подякували smychnyk за цей корисний допис:

bvn (03-04-2016),MaKVell (02-04-2016),Vergius (03-04-2016),WilsonPayne (02-04-2016)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •