Результати з 1 по 9 із 9

Тема: Як передбачити світові економічні кризи та чи можна від них вберегтися?

 1. #1
  Головний модератор
  Створено
  вересень 2014
  Дописи
  1,687
  Подякував
  500
  516 Подяк в 403 Дописах

  Як передбачити світові економічні кризи та чи можна від них вберегтися?

  Проголосували вже достатньо американців - хаос наближається!
  Автор: Кріс Вермюлен (Chris Vermeulen)

  Оригінал статті: Enough Americans Have Already Voted - Chaos Is Coming!
  Переклад українською мовою: Wilson Payne

  Для мене є велика різниця між середнім інвестором з ведмежим настроєм, якого ми зазвичай бачимо в самому кінці ведмежого ринку, коли трильйони втрачаються через падіння цін на акції, та тим, який шукає в Google ключову фразу "ведмежий ринок" у будь-який момент часу. Я дивлюся на це, як на випереджувальний індикатор.

  Бачите, я думаю, що люди, які шукають в Google конкретні теми, зокрема, "ведмежий ринок", не є таким собі Джо-інвестором, який лише катається на американських гірках емоцій та розміру банківського рахунку під час ринкових коливань і навіть не знає, що таке ведмежий ринок, або навіть думає, що шукає щось про нього.

  З іншого боку, я відчуваю, що ті, хто робить пошук в Google, є освіченими і активними інвесторами та трейдерами, які створюють тенденції та значні поворотні моменти на ринку. Ці люди активно вчаться і коригують свої портфелі, щоб не втратити гроші та/або отримати щедрий прибуток від ринкових спадів, як це роблю я.

  Ринки перебувають в бичачому стані, коли тенденції в Google виглядають наступним чином:

  Діаграма нижче показує різні відтінки синього. Світло-синій колір означає меншу кількість запитів терміну "ведмежий ринок". Це відбувається, коли освічені трейдери мають бичачий настрій на ринку і постійно купують більше акцій, тим самим підтримуючи тенденцію ринку. Сильно затемнені штати - це специфічні регіони, де люди мають більш ведмежі настрої, ніж в інших штатах. Коли діаграма виглядає так (світло-синя) ми очікуємо зростання цін на фондовому ринку.


  Фондовий ринок вступає в новий ведмежий період, якщо тенденції в Google виглядають так:

  Подивимося на дві діаграми і графік нижче. Обидві вони виглядають дуже схоже. Ліва показує нам, що думали і робили зі своїми грошима освічені інвестори безпосередньо перед ведмежим ринком 2008 року та остаточним зливом в 2009 році.

  Тепер, якщо ви подивитеся на сьогоднішні тренди Google, зображені на карті США на малюнку справа, ви побачите, що виглядають вони майже ідентично. Аналіз буде більш глибоким, якщо ми порівняємо ширину ринку та його ключові індикатори для фондового ринку США, вони теж дуже схожі за характером. Поєднання двох цих видів аналізу малює чітку ведмежу картину для акцій на найближчі 6-12 місяців.

  Просто подивіться наскільки більше темно-синього на обох діаграмах, в порівнянні з часом бичачого ринку, який показаний на першій діаграмі, коли інвестори вкладають нові гроші у фондовий ринок.

  Тепер давайте подивимося на нижню частину зображення, де ви бачите графік, що показує інтерес з часом за кількістю пошукових запитів "ведмежий ринок" в США. Виходячи з того, що говорять нам ці дані, ми в кількох днях чи тижнях від виразної вершини фондового ринку та початку чогось, що в черговий раз знищить більшість заощаджень приватних осіб... Це буде вже третій раз, коли я переживаю таку подію в якості трейдера технічний крах 2001 року (крах бульбашки доткомів в 2001 — прим. пер.), фінансова криза 2008 року та теперішня економічна катастрофа 2016-го.

  Тренди Google для терміну "ведмежий ринок" показують, що розумні інвестори продають. Американські інвестори приготувались до ведмежого ринку та почали продавати на підйомі.


  Заключні думки:


  Коротше кажучи, я відчуваю, що фондовий ринок США, а конкретно акції з великою капіталізацією, нададуть величезні можливості інвесторам, які розуміють, що відбувається і як цим скористатися.

  Google надав нам трохи відмінної інформації, щоб допомогти визначити основні поворотні точки ринку та їх час для довгострокових інвесторів та короткострокових активних трейдерів, як ви і я.

  У 2008 році ми мали дуже схожу ситуацію, що склалася на ринку і я зміг отримати доленосний прибуток від цих змін. Я маю відзначити, що тут є дві основних гри, а не одна.

  Ці неймовірні торгові умови дають єдину в десятилітті можливість зробити більше грошей в буремні часи для фондового ринку та економіки, якщо ви знаєте, які прості угоди розміщувати та коли купувати, а коли продавати.
  Востаннє редагувалось WilsonPayne; 07-04-2016 в 00:00.
  Цитувати Цитувати

 2. Наступні 2 користувачів подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

  Vergius (06-04-2016),yuramerlin (07-04-2016)

 3. #2
  Головний модератор
  Створено
  вересень 2014
  Дописи
  1,687
  Подякував
  500
  516 Подяк в 403 Дописах
  Автор Теми

  Світ знову рухається до кризи?
  Автор: Credit Suisse

  Оригінал статті: Is the World Going Back into Crisis?
  Переклад українською мовою: Wilson Payne

  Джонатан Уілмот, голова Управління макро інвестуванням та активами Credit Suisse, розглядає три попередні кризи капіталізму — в 1890-х, 1930-х і останню, в 2007 році, та показує, що колишні докризові фінансові та економічні умови не є очевидними сьогодні. Його висновок: політика відіграє ключову роль.

  Світ знову рухається до кризи? "Справа тут стосується політики, але чи приймає політика виклики, з якими ми стикаємося зараз", — говорить Уілмот учасникам сесії Азіатської інвестиційної конференції Credit Suisse 2016, що відкрилась 6 квітня в Гонконгу. "Після великих криз, система залишається крихкою протягом тривалого часу", — пояснює він.

  "Глибока паніка на ринках на початку цього року може бути сигналом для можливості закупівель," — каже Уілмот. "Історія показує, що завжди було правильним залишатись в позиції, протилежній панічним настроям, за винятком випадків, коли ви знаходитесь на початку утворення бульбашки або в періоді перекредитованості".

  "Чи знаходимось ми в такому періоді? Виходячи з довгострокових перспектив продуктивності фондового ринку та глобальних рівнів промислового виробництва, світова економіка не перегріта", — зауважив він. "Передумов, які були створені в західних економіках до попередніх глобальних спадів, немає".

  Це говорить про те, що увага має бути сконцентрована на країнах, що розвиваються, таких як Китай та на розвитку подій навколо сировинних товарів, включаючи нафту. В Китаї питання полягає в тому, чи можна одночасно реалізувати заходи бюджетної політики та проштовхнути необхідні структурні реформи. Але це мало чим відрізняється від проблем, що постають перед іншими економіками. "Китай — це просто шаблон того, що має відбутися в Європі та інших країнах", — пояснив Уілмот.

  "Після стількох великих криз, помилки в політиці відіграють велику роль", — сказав він, нагадавши, що посилення грошової політики в 1937 році, покликане запобігти поверненню кризи, виявилося ще гіршим. "Один з уроків виходу з кризи 1930-х років у тому, що втрутився державний сектор, коли не зміг приватний".

  Світ, зауважив він, вступає в тривожний період, протягом якого цілі галузі, такі як фінанси та транспорт будуть повністю змінені технологічним прогресом. Основні демографічні зрушення, які розвиваються, такі як вихід на пенсію покоління демографічного вибуху, будуть представляти серйозні проблеми для бізнесу та урядових лідерів. "Коли я дивлюся, як світ йде вперед, я бачу ймовірність руйнування основних частин економіки і промисловості, що матиме істотний вплив на котирування акцій. Прибутковість облігацій, можливо, залишатиметься низькою протягом деякого часу, зі зміщенням у бік пасивної диверсифікації, індустрія управління фондами буде змушена переглянути свої стратегії розвитку", — сказав Уілмот.
  Цитувати Цитувати

 4. Наступні користувачі подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

  Vergius (14-04-2016)

 5. #3
  Головний модератор
  Створено
  вересень 2014
  Дописи
  1,687
  Подякував
  500
  516 Подяк в 403 Дописах
  Автор Теми

  Автор "Багатого тата" говорить, що в 2016 році наближається ринковий колапс, який він передбачив у 2002
  Автор: Барбара Колмеєр (Barbara Kollmeyer)

  Оригінал статті: ‘Rich Dad’ author says the 2016 market collapse he foresaw in 2002 is coming
  Переклад українською мовою: Wilson Payne

  Чотирнадцять років тому автор серії популярних книг з особистих фінансів передбачив, що 2016 рік принесе найгірший крах ринку в історії, зруйнувавши фінансові мрії мільйонів бебі-бумерів (покоління демографічного вибуху в США з 1940-х по 1950-ті роки — прим. пер.), щойно вони почнуть залежати від грошей, які були відкладені на пенсію.

  Фондові ринки США відновлюються після найгіршого з відомих 10-денного початку року. Але Роберт Кійосакі — який зробив прогноз на 2016 в 2002 році в книзі "Пророцтво багатого тата", — говорить, що криза йде повним ходом та інвестори мало що можуть зробити, хіба купувати золото чи срібло, сподіваючись, що Федеральна резервна система уповільнить сповзання.

  Кійосакі переконаний: передбачене ним падіння вже відбувається.

  "Ми йдемо за графіком", — сказав він в недавньому інтерв'ю сайту MarketWatch.

  Ринок приречений на обвал.

  Інвестори вже сім років на бичачому ринку і деякі страхи забуваються з ростом індустріального індексу Dow DJIA на 0,9% та індексу S&P 500 SPX на 0,3% в 2016 році. І це після того, як в 2015 основні індекси США показали найкращу за багато років серію на тлі падіння цін на сировинні товари, побоювання з приводу економічного зростання і грудневого рішення ФРС про підвищення відсоткових ставок.

  У 2002 році Кійосакі писав, що фондовий ринок впаде в 2016, коли перша хвиля бебі-бумерів доживе до 70 з половиною років та почне отримувати належну їм по закону частину традиційних індивідуальних пенсійних рахунків.

  Він як і раніше вважає, що: "демографія — це доля", — сказав він в інтерв'ю.

  За даними Бюро перепису населення США, понад 76 мільйонів людей народилися між 1946 і 1964 роками, дослідники Довідкового бюро з Народонаселення в 2014 році з'ясували, що 65 мільйонів з них ще живі. Додавши до них іммігрантів, згідно зі звітом число живих американських бебі-бумерів перевищить 76 мільйонів.

  Крах ринку може поставити під загрозу їх пенсійні плани, невчасно відкусивши шмат важко зароблених коштів на пенсійних рахунках. І хоча загальна кількість старіючих бумерів може сприяти напливу пропозицій на продаж на фондовому ринку, каже Кійосакі, сьогодні найбільша проблема в тому, що інвесторам важко визначити, куди вкласти гроші.

  "Відсоткових дохід або грошовий потік з заощаджень практично відсутній, а гра на приріст капіталу на фондовому ринку зірвана, бо ціни на акції досягли рекордно високого рівня", - сказав він.

  Який би тягар мільйонів бумерів не ліг на ринок, за його словами, ситуація погіршується через події за кордоном, де одна велика країна орудує розвідним ключем.

  "Економічна бульбашка зростала в Китаї близько 20 років", — сказав Кійосакі. "Це створювало оманливу підтримку американській економіці. Коли [Китай] припинить імпорт, світ зазнає краху".

  Вниз китайською кролячою норою.

  Першими на вихід, сказав Кійосакі, будуть виробники сировини, такі як Австралія, Канада та країни Африки, які потягнуть вниз економіки інших країн.

  Обвал цін на нафту був особливо жорстким для економік, таких як Австралія. Індекс S&Р/ASX 200 впав на 14% за 12-місячний період, переживши в минулому році свій перший за чотири роки спад. Шанхайський Композитний індекс SHCOMP тим часом в ямі, скотившись майже на 15% протягом трьох місяців, після отримання звання кращого ринку акцій Азії в 2015 році з приростом вище 9%.

  Оглядачі ринку багато в чому розходяться в оцінках перспектив Китаю, хоч кожна порція негативних даних ставить нові питання про здатність країни витягувати глобальне економічне зростання. Останні дані показали, що китайський експорт знизився на 25,4% порівняно з минулим роком, економісти прогнозували падіння на 15%. Це було восьме поспіль зниження експорту.

  Кійосакі навряд чи самотній у своїх ведмежих настроях: "висока ймовірність різкого уповільнення економічного зростання" в Китаї була наведена в середині березня в якості основного глобального ризику аналітичним відділом журналу Economist. Його занепокоєння викликає наростання поганих боргів в країні, ослаблення національної валюти та побоювання, що уряд може бути не в змозі зміцнити свою економіку.

  І збільшення державного боргу було однією з головних причин, чому рейтингове агентство Moody скоротило свій прогноз кредитного рейтингу Китаю в березні, також з посиланням на те, що гроші втікають з країни.

  Кійосакі, який написав або був співавтором понад двох десятків книг — у тому числі бестселера Нью-Йорк Таймс "Багатий тато, бідний тато" — вже розбагатів, в основному на нерухомості та авторських гонорарах, а не на фондовому ринку. (Одна з його компаній Rich Global LLC подала на банкрутство та отримала судовий позов від організатора семінарів у зв'язку з цим. Представник Кійосакі сказав, що "у нього є гроші, щоб витримати несприятливе рішення" і він очікує, що справу буде врегульовано в цьому році.)

  Forbes в 2012 році оцінив статок Кійосакі в 80 мільйонів доларів, цифра, яку він відмовився коментувати.

  Але зазираючи всередину ззовні, сказав він, інвестори не звертають уваги на ознаки небезпеки. Черговий крах, за його словами, може мати жорсткіший вплив на економіку, ніж ринкові катастрофи, які сталися досі в 21 столітті.

  Ці катастрофи включають масову втечу з фондового ринку, якою закінчився бум доткомів у 2000 році, що витер 5 трильйонів доларів ринкової вартості в період з березня 2000 по жовтень 2002 року та фінансова криза 2007-08 років, що викликала обвал ринків і падіння цін на нерухомість. Better Markets, некомерційна організація по спостереженню за фінансовими ринками, підрахувала, що остаточний цінник краху 2007-08 перевищить 20 трильйонів доларів валового внутрішнього продукту.

  Найголовніші ринкові катастрофи між 2000 та 2010 роками
  market-crashes.jpg

  Кійосакі назвав два ключових чинники, що виникли з тих пір, як він написав "Пророцтво багатого тата": ймовірність банкрутства Китаю та "психоз" кількісного пом'якшення, сумнівної багатомільярдної програми ФРС з купівлі облігацій, яка закінчилася в 2014 році на тлі критики, що вона збільшила попит на ризиковані інвестиції, в той час як її прихильники говорили про стійке економічне зростання.

  Між тим, Китай кидає гроші своїм банкам, щоб втримати процес кредитування, але якість боргів фінансових установ є постійною темою серед тривожних глядачів. Кійосакі каже, він в таборі, який боїться, що китайські банки будуть в авангарді наступної катастрофи.

  Чекаю пожежного шланга ФРС.

  Кійосакі сказав MarketWatch, що поєднання демографії та глобальної економічної слабкості робить наступний крах неминучим — але ФРС може відвернути його зі ще одним раундом кількісного пом'якшення, що може стимулювати економіку.

  ФРС виявилася більш миролюбною на своєму березневому засіданні, де Центральний банк намалював менші стрибки відсоткових ставок у цьому році, ніж ті, що були частиною її розрахункової бази раніше. ФРС сигналізувала, що ці збільшення будуть відбуватися повільніше, ніж передбачалося раніше, через слабку глобальну економічну ситуацію та нестабільність на фондовому ринку.

  "Велике питання, чи ми повторимо QE4", сказав Кійосакі. "Якщо ми це зробимо, фондовий ринок знову бурлитиме, але це не вища математика. Коли ми перестаємо друкувати гроші, він падає, коли ми друкуємо гроші, він йде вгору. Але, зрештою, все це зійде нанівець".

  Для бебі-бумерів, що починають виводити кошти з фондового ринку, сказав він, черговий раунд кількісного пом'якшення, або QE, може бути вельми бажаним явищем.

  Якщо Джанет Йеллен "навіть натякне" про нове стимулювання, каже Кійосакі, він сам готовий повернутися на фондовий ринок, хоч і на короткий час. Гроші залишилися в банку в середовищі ультра-низьких ставок — важлива тема, як центральні банки Японії та Європейського Союзу "піймали кулю" від'ємних відсотків — нічого не повертається вкладникам, — зазначив він.

  А для ФРС ще один раунд кількісного пом'якшення "може бути останнім разом, коли їм вдасться цей трюк", на думку Кійосакі. "Ринки, можливо, зростуть, а потім обваляться".

  Через те, що приготування до близької грози є життєво необхідним, Кійосакі часто закликає інвесторів "побудувати фінансовий ковчег".

  Він вважає, що інвестори мають володіти якоюсь кількістю золота або срібла, припускаючи, що центральні банки будуть просто змушені друкувати гроші, щоб вибратися з чергової кризи, а дорогоцінні метали часто сприймаються як захист від інфляції. Деякі інвестори, тим часом, можуть розглянути інвестування, пов'язане з доходом, наприклад, орендною платою або дивідендами, а не зі зростанням вартості.

  "Якщо ви знаєте, що робите і вкладаєте в грошовий потік, бебі-бумери ви чи будь-які інші інвестори, то зможете побачити деякі успіхи", — сказав він. "Але для тих, чиє багатство пов'язане з ринками акцій, це більше схоже на азартні ігри, ніж на інвестування".
  Цитувати Цитувати

 6. Наступні користувачі подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

  Vergius (20-04-2016)

 7. #4
  Зацікавлений
  Створено
  лютий 2015
  Дописи
  26
  Подякував
  4
  12 Подяк в 9 Дописах
  Лагард не бачить ознак кризи 2008 року в світовій економіці

  Ознак глобальної економічної кризи зараз у світовій економіці немає. Незважаючи на негативні тенденції, директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард не бачить ознак кризи, що сталася в 2008 року після краху Lehman Brothers.

  Мабуть таки скоро міцно пришкварить "світову економічну систему", якщо директор МВФ офіційно спростовує ознаки кризи
  Цитувати Цитувати

 8. #5
  Головний модератор
  Створено
  вересень 2014
  Дописи
  1,687
  Подякував
  500
  516 Подяк в 403 Дописах
  Автор Теми

  http://news.finance.ua/ua/news/-/379950/zapahlo-novoyu-kryzoyu-abo-chomu-krytykuyut-deutsche-bank

  На початку липня ринок облетіли негативні звістки з МВФ про Deutsche Bank. Один з найбільш респектабельних банків ЄС визнали небезпечним.

  За Deutsche Bank в “проблемному списку” Фонду йшли британський Hong Kong and Shanghai Bank Corporation (HSBC) і швейцарський Credit Suisse. Паралельно з інформацією МВФ з’явилися результати стрес-тестування Deutsche Bank з боку Федеральної резервної системи. Ці результати теж виявилися невтішними. ФРС звинуватила Deutsche Bank в надмірно ризикованій політиці на тлі доброї забезпеченості капіталом.

  Зрештою, в повітрі запахло новою глобальною фінансовою кризою. І це зовсім не перебільшення. Адже від найгіршого сценарію нас відділяє не так вже й багато. Для старту такої кризи зазвичай потрібний “постріл Аврори”, роль якого в кризі 2008 року зіграло банкрутство Lehman Brothers.
  Цитувати Цитувати

 9. Наступні 2 користувачів подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

  BorRud (18-07-2016),Vergius (12-07-2016)

 10. #6
  Головний модератор
  Створено
  вересень 2014
  Дописи
  1,687
  Подякував
  500
  516 Подяк в 403 Дописах
  Автор Теми

  Як захиститись від краху фінансового експерименту та його наслідків.
  Автор: Олександр Лежава

  Оригінал статті: Как защититься от краха финансового эксперимента и его последствий
  Переклад українською мовою: Wilson Payne

  Глобальний фінансовий експеримент з незабезпеченими паперовими валютами та всесиллям центральних банків наближається до свого неминучого і цілком передбачуваного фіналу. Чим більше влади отримують центральні банкіри, тим більш викривленою, якщо не сказати божевільною, стає політика, яку вони проводять. Те, як ці "мегарегулятори" намагаються взяти все під свій контроль та всім керувати, все більше нагадує фінальні дні Радянського Союзу з його централізованим плануванням всього і вся Держпланом. Різниця лише в одному. На цей раз експеримент поставлений набагато ширше і охоплює практично всю планету.

  Ейнштейн якось охарактеризував спроби повторювати одну й ту ж дію, очікуючи різних результатів, божевіллям, але хіба не тим же самим займаються сьогодні центральні банки по всьому світу? При цьому, коли їх тикають носом в зроблену ними ж самими калюжу або купу, вони роблять скривджену фізіономію і починають розводити руками зі словами: "Ну, хіба ми могли все передбачити? Адже вони (тут можна підставити найменування тих, на кого "мегарегулятори" прагнуть зіпхнути свою відповідальність, тобто населення, підприємства, комерційні банки, іншими совами всі, окрім самих справжніх винуватців того, що відбувається) такі нехороші, прямо "редиски" якісь".

  Ці видатні економісти докерувались до того, що навіть їх "хрещеному батьку" і заодно англійському лорду Якову Ротшильду доводиться визнавати, що найбільший фінансовий експеримент у світовій історії, що включає в себе низькі, а то й негативні відсоткові ставки, негативну дохідність за державними зобов'язаннями і різноманітні "кількісні пом'якшення", довів ситуацію до того, що неможливо передбачити його непередбачені наслідки. На відміну від швидкого зростання фондового ринку реальний сектор економіки практично не зростає. Поява подібних слів у піврічному звіті RIT Capital Partners, в якому головує лорд Ротшильд, також, як і попередження Банку міжнародних розрахунків про майбутню кризу, великою мірою нагадує заздалегідь підстелену соломку. Або таку природну спробу для центральних банків та їх кураторів зняти з себе відповідальність і перекласти її на когось іншого. Важливо, однак, не це, а те, що про крах монетарного експерименту вже заговорили люди, які цілком шановані в певних колах та володіють вагою при прийнятті рішень, і те, що для переважної більшості населення наслідки погано передбачувані.

  Якщо для когось розмови про майбутні широкомасштабні потрясіння сприймалися як свого роду "теорія змови", на яку можна не звертати особливої уваги, то прислухатися до слів лорда Ротшильда варто. Він володіє набагато більшою інформацією, ніж переважна більшість звичайних людей, і якби проблем можна було уникнути, то він навряд чи став би торкатися настільки делікатної теми, адже саме він може бути одним з основних вигодонабувачів схеми з центральними банками та незабезпеченою паперовою валютою.

  У подібних обставинах, коли вся схема з центральними банками і незабезпеченими паперовими валютами опиняється на межі краху, ризик для будь-яких коштів, що знаходяться в межах сучасної фінансової системи, в тому числі і вкладення в різні фінансові інструменти, незмірно зростає. У разі широкомасштабного краху вони можуть або найдраматичнішим чином втратити значну частину своєї вартості, або взагалі повністю знецінитися. У цьому їх корінна відмінність від матеріальних активів, які не можуть знецінитися до нуля. Однак і вони в умовах кризи, наприклад, та ж нерухомість або предмети мистецтва, можуть істотно втратити в ціні, або виявитися неліквідними. У всякому разі, саме так відбувалося в попередні кризи в різних частинах світу і малоймовірно, що на цей раз буде інакше. Єдине, що в такі періоди часу або дорожчало, або збільшувало свою купівельну спроможність, це тверді забезпечені гроші, якими історично були золото і срібло. І зовсім не випадково, що той же Ротшильд став виводити кошти з різних фінансових активів і перекладати їх, збільшуючи частку своїх вкладень у золото. Фізичне золото і срібло, що знаходиться за межами сучасної банківської системи, може виявитися критично важливим засобом порятунку в умовах насування глобального краху сучасної фінансово-банківської системи.
  Востаннє редагувалось WilsonPayne; 25-08-2016 в 10:33.
  Цитувати Цитувати

 11. Наступні 2 користувачів подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

  BorRud (26-08-2016),Vergius (01-09-2016)

 12. #7
  Зацікавлений Аватар BorRud
  Створено
  червень 2016
  Місце
  Литва
  Дописи
  40
  Подякував
  127
  55 Подяк в 33 Дописах
  Quote Написав WilsonPayne Перегляд Допису
  Фізичне золото і срібло, що знаходиться за межами сучасної банківської системи, може виявитися критично важливим засобом порятунку в умовах насування глобального краху сучасної фінансово-банківської системи.
  А як, що до криптовалют?
  Криптовалюта незалежна від банків, можливо варто потроху переходити на неї?

  У нас в Литві, вже деякі магазини приймають BitCoin, з'явились електроні картки. Одним словом, криптовалюта входить у поширене вживання.

  Хто достатньо божевільний, наполегливо йти до мети - мету досягає.
  Цитувати Цитувати

 13. #8
  Головний модератор
  Створено
  вересень 2014
  Дописи
  1,687
  Подякував
  500
  516 Подяк в 403 Дописах
  Автор Теми

  BorRud, чесно кажучи, я поки що з осторогою ставлюсь до покупок криптовалют. справа в тому, що той же курс біткойна показував дуже високу волатильність відносно долара деякий час тому, причому в дуже короткий проміжок часу. і були всі підстави вважати її штучно спровокованою.

  до того ж, криптовалюти прив’язані до долара, тобто немає цін на товари в біткойнах, лайткойнах чи неймкойнах, які б не виводились з курсу *койн\долар. з цього можна зробити припущення, що при знеціненні долара ціна на товари в криптовалютах теж виросте пропорційно.

  ну і якщо ви подивитесь на пропозиції, то фактично наразі в криптовалюті можна оплатити в основному віртуальні послуги, типу онлайн-ігор. в усякому випадку у нас їх не приймають в магазинах.

  P.S. і ще ж час від часу з’являється інформація про злами серверів генерування криптовалют, що теж не додає їм надійності.
  Цитувати Цитувати

 14. #9
  Головний модератор
  Створено
  вересень 2014
  Дописи
  1,687
  Подякував
  500
  516 Подяк в 403 Дописах
  Автор Теми

  Нова фінансова криза почалась.

  https://ubr.ua/market/fondovyj-rynok...kitaem-3876946

  "В США стався потужний обвал ринків. 10 жовтня до закриття торгів провалилися всі фондові індекси: S&P 500 впав на 3,3%, Dow Jones на 3,15%, а Nasdaq більш ніж на 4%."

  https://ubr.ua/finances/stock-market...a-hoda-3876962

  "Європейські фондові індекси знизилися до мінімальних рівнів за більш ніж півтора року слідом за падінням ринку акцій США на тлі занепокоєння з приводу зростання прибутковості американських облігацій, яке спровокувало масштабний розпродаж ризикових активів. Як повідомляє Reuters, всі сектори в Європі торгувалися на негативній території на початку сесії, при цьому основний удар припав на акції технологічних компаній."
  Цитувати Цитувати

 15. Наступні 2 користувачів подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

  bvn (13-10-2018),Tolik (13-10-2018)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете писати відповіді
 • Ви не можете робити вкладення
 • Ви не можете правити ваші дописи
 •