Результати з 1 по 4 із 4

Тема: FBS Markets Inc

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    99
    Подякував
    120
    95 Подяк в 54 Дописах

FBS Markets Inc

Оскільки теми про FBS (fbs.com) в розділі "Брокери" не меє, то напишу тут. Тим більше, що я повідомив про їхній бонус. Можливо, це "помилкова тривога", але зважаючи на велику кількість банкрутств і скамів останнім часом, зайва перестрога не завадить.
    Ось така інфа: ____forex.osobye.ru/novosti/fbs-broker-krah-kompani-ili.html (рос.мовою)
    Якщо в двох словах, то копняком під жопу FBS викинула одного з партнерів. А за словами техпідтримки, взагалі усіх російських партнерів та клієнтів (я так і не придумав, який смайлик поставити в кінці речення). Причому це (принаймні, спочатку була) російська компанія: з Калінінграда, по-моєму.
    Я частенько відвідував (та й зараз буваю) цей портал і в мене склалося враження про його власників як про людей порядних - в мене нема причин їм не вірити. На їх сайті проводилися і акції FBS, так що рефералів у них має бути чимало. Саме цікаве там, за посиланням, - це діалог з тех. підтримкою. Не буду писати про свої враження, хай кожен складе свою думку сам.
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 4 користувачів подякували Tolik за цей корисний допис:

bvn (12-04-2016),smychnyk (12-04-2016),Vergius (12-04-2016),yuramerlin (13-04-2016)

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    1,495 Подяк в 728 Дописах
    Tolik, створюю із вашого допису окрему тему. Поки що переміщую її у даний розділ. Якщо питання буде знято, чи вирішено, дану тему можна буде перемістити в інший розділ після переоформлення.
    Не бійся, що не знаєш - бійся, що не вчишся
    Мої твіти.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    505
    Подякував
    611
    307 Подяк в 229 Дописах
    У продовження теми - новина від Форкскеш:
    14.04.2016 14:00
    Брокер FBS призупиняє обслуговування російських клієнтів

Шановні клієнти!

Наш партнер - міжнародна брокерська компанія FBS призупиняє обслуговування російських клієнтів.

Коментар Представника FBS:

"У зв'язку зі зміною російського законодавства, наша компанія повинна отримати ліцензію на здійснення діяльності форекс-дилера (до 1 січня 2017 року за попередніми даними). ​​ЦБ РФ розглядає заявки на отримання ліцензії протягом 60 днів. Наша компанія збирається подати заявку на отримання ліцензії найближчим часом. Таким чином, ми тимчасово змушені призупинити обслуговування громадян Російської Федерації. "

З повагою,
    Адміністрація FXCash

Джерело
    Цитувати Цитувати

Початківець Аватар Tolik
    Створено
    листопад 2015
    Дописи
    99
    Подякував
    120
    95 Подяк в 54 Дописах
    Автор Теми

По-моєму, трохи поспішили, перенісши компанію в розділ "Під питанням", але praemonitus praemunitus.
    Попередній пост знімає усі питання (крім одного: навіщо вони на рівному місці зробили собі таку "рекламу"? ).
    Мені так здається, вони або хотіли тихенько провести непопулярний захід, або просто забули попередити частину клієнтів (все одно вчинили негарно), а народ, наляканий численними скамами, почав розганяти хвилю по інтернету. Судячи з відгуків, пізніше почали попереджувати і навіть обдзвонювати клієнтів. Ще раз підкреслю: вся історія стосувалася виключно російських клієнтів - інші навіть нічого не помітили.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •