Сторінка 1 з 5 123 ... КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 45

Тема: Збалансований портфель в PrivateFX, Afdaser.

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    137
    Подякував
    51
    68 Подяк в 51 Дописах

Весело Збалансований портфель в PrivateFX, Afdaser.

Привіт, мене звати Святослав, я автор блогу www.for-ex.in.ua. У цій темі раз в тиждень я буду ділитись досвідом інвестування в компанію PrivateFX, та буду публікувати інвестиційний звіт за минулий тиждень і інвестиційний портфель на наступний.

Прибуток на цьому тижні у мене + 3,4% Що дуже навіть не погано, портфель на тому тижні виглядав так:

Портфель на наступний тиждень сформував так:

Як бачите портфель сильно не змінився, я тільки забрав 10% частки від PARAMON-a, і віддав їх АІ рахунку Narodny, цей рахунок має амбіції і бажання показати що ж таке АІ рахунок насправді, і показати наскільки він може бути прибутковим для інвесторів.
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 3 користувачів подякували Afdaser за цей корисний допис:

bvn (17-04-2016),Vergius (17-04-2016),WilsonPayne (17-04-2016)

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,449
    Подякував
    382
    477 Подяк в 370 Дописах
    Afdaser, це все дуже цікаво, але не зрозуміло прибуток від якої суми, який розподіл прибутку був по кожному рахунку? додайте деталей, а то виглядає як шматок інформації, вирваний з доповіді.
    Цитувати Цитувати

4. Наступні користувачі подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

Afdaser (17-04-2016)

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    137
    Подякував
    51
    68 Подяк в 51 Дописах
    Автор Теми

WilsonPayne Я не зміг показати на цьому графіку ще і дохідність кожного рахунку, хоч і дуже хотів, тому поки буде так. А якщо вам буде цікаво скільки кожен з рахунків зумів отримати прибуток то це легко можна подивитись на сайті брокера
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,449
    Подякував
    382
    477 Подяк в 370 Дописах
    ви можете додати будь-яку інформацію текстом, це буде достатньо інформативно.

з приводу дохідності різних рахунків я мав на увазі саме ваш дохід. тобто скільки ви вклали спочатку та скільки отримали в результаті.
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    137
    Подякував
    51
    68 Подяк в 51 Дописах
    Автор Теми

WilsonPayne Ви постійно давите на мене, можна щоб ви більше цього не робили? Я пишу, і оформлюю свою тему як вважаю потрібним чи не так? Важливо тільки дотримуватись правил.
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,449
    Подякував
    382
    477 Подяк в 370 Дописах
    в даному випадку я висловив свою думку як користувач, а не як модератор, якщо це ви маєте на увазі. але якщо вам не важлива думка користувачів, які читають вашу тему, чиніть як вважаєте за потрібне.
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    137
    Подякував
    51
    68 Подяк в 51 Дописах
    Автор Теми

Ця неділя перша невдала для мене, підвела PANTERA, Яка зафіксувала збиток в -30%. Інші, окрім неї були в прибутку, окрім АІ рахунку Narodny, але там збиток в всього -0.65%. І завдяки цим прибуткам в мене вийшло -1,28%. Звісно я запам’ятаю цей урок, і від нині в цей рахунок, і в інші агресивні рахунки буду вкладувати не більше 5% від депо.

Начудив я тут, правда? Але цей збиток в -27% змусив мене передумати свій підхід до інвестування, та більше розширити та диверсифікувати портфель. Також я виключив ті АІ рахунки, які тільки копіюють, без самостійної торгівлі. Причина цьому різке підняття ціни за копіювання, та як кажуть самі власники АІ рахунків: “- нікого копіювати”, натякаючи на це що дуже мало хто з топів дозволив копіювання своєї торгівлі, а дехто встановив надвисоку ціну.

Як бачите, інформаційність цієї діаграми виросла, думаю вже на наступний тиждень на ній буде видно прибутки або збитки того чи іншого керуючого, в якого я інвестував.
    Цитувати Цитувати

10. Наступні 2 користувачів подякували Afdaser за цей корисний допис:

Vergius (25-04-2016),WilsonPayne (25-04-2016)

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    137
    Подякував
    51
    68 Подяк в 51 Дописах
    Автор Теми

Ця неділя на справжній мій подив в +, але не сильний, +0,63% що дивлячись на повну зміну портфеля, та чергові вибрики Пантери, яка принесла знову збиток в -17% (деяких трейдерів нічого не міняє) не погано. Однак цей прибуток маленький, і все ще не виводить мене в + з минулої неділі, також щось мені зовсім не подобається торгівля diamonds, майже кожен тиждень торгівлю вона починає з мінуса в десь 2%, потім відкриває ще 2 угоди по середині тижня, виходить в невеликий + і все, на цьому тижні я суттєво зміню її долю в портфелі. Також, тут вже мабуть просте везіння, що я не інвестував в ПАММ рахунок Klyaksa, яка торгівлю на цьому тижні закінчила з мінусом в -20%, нагадаю портфель виглядав отак:

Якщо хочете подивитись прибутки кожного з керуючих то зайдіть на блог, і не тому що я бидло, і мені треба щоб ви заходили на сайт, відвідуваність в мене вже солідна, просто сюди не можна вставити той HTML код, де можна навести на кожного з керуючих і побачити прибутки, а якщо вставлю просто скріншот то ви там нічого не зрозумієте.

Портфель на цю неділю сформував так:
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    137
    Подякував
    51
    68 Подяк в 51 Дописах
    Автор Теми

Привіт, прибуток на цьому тижні склав +2,93% детальніше по прибутку кожного з керуючих можете подивитись в мене на сайті, причина та сама.
    Портфель на наступний тиждень:

По традиції я додав ще декілька нових рахунків, в яких вклав по мінімуму. Максимальний відсоток залишив MA18, сподіваюсь що не даремно. Ось така вийшла стаття, бажаю вам хороших вихідних та вигідних інвестицій!
    Цитувати Цитувати

13. Наступні користувачі подякували Afdaser за цей корисний допис:

Vergius (08-05-2016)

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    137
    Подякував
    51
    68 Подяк в 51 Дописах
    Автор Теми

На фоні загальної просадки портфелів майже всіх інвесторів мій вийшов дуже непоганий. Я просто не вкладав в Patrcik-a, і в Ubunt. І ще, жоден керувальний з мого портфелю не закінчив з мінусом на цьому тижні, і це враховуючи що я розподілив свої кошти аж між 16-ма різними трейдерами. Нагадаю, портфель виглядав отак:

Прибуток вийшов в мене дещо більший, бо тут не врахувалось те що в деяких трейдерів були ще і залишки з того тижня, і тут враховується тільки 2 знаки після коми. Загальний прибуток +4,415%.

Портфель на наступний тиждень я не мінятиму, залишу точно такий.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Мітки для цієї Теми

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •