Сторінка 5 з 5 ПочатокПочаток ... 345
Результати з 41 по 47 із 47

Тема: Збалансований портфель в PrivateFX, Afdaser.

1. Наступні 3 користувачів подякували Afdaser за цей корисний допис:

bvn (17-04-2016),Vergius (17-04-2016),WilsonPayne (17-04-2016)

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    147
    Подякував
    63
    73 Подяк в 54 Дописах
    Автор Теми

І нарешті я вийшов в плюс за майже все літо. Ох і довге ж воно було. Приємно бачити коли всі трейдери та індекси показують зелені кольори. До речі я потроху починаю розуміти чому інвестори в PrivateFX віддають перевагу індексам, а не ПАММ рахункам. Ця функція “take profit” (TP) та “stop loss” (SL) насправді дуже хороша для тих хто моніторить постійно графіки, угоди та дохідність керуючих. Завдяки цим функціям ТР та SL на цьому тижні я уникнув мінуса від керувальної рахунком Klyaska, в якої була просадка в -18%. Також на цьому тижні відмінно показав себе індекс Popular, який обігнав за дохідністю всі інші індекси, включаючи Mystat. По трейдерам:

Mikhas начебто нарешті знайшов своє і показав хорошу торгівлю на протязі всього свого торгового періоду.
    Отмар можливо також вже налагоджує нову ТС, хоча йому ще відбивати і відбивати ті всі збитки.
    EvgenyChaev – що тут сказати, молодець! Завдяки копіюванню трейдера Paramon-a на правах АІ рахунку, та своєї власної торгівлі він показав фантастичні +8,51%! Впевнений йому зараз дякують багато інвесторів за це.
    Портфель на наступну неділю буде оновлений за сторінкою “Мій портфель в PrivateFX онлайн”, також ви помітите що і прибуток портфеля з початку інвестування з прайветом дещо виріс, сподіваюсь так буде кожного тижня!

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    147
    Подякував
    63
    73 Подяк в 54 Дописах
    Автор Теми

Ось такий портфель, від мінуса з популяр я встиг вислизнути, але зараз знову в ньому

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    147
    Подякував
    63
    73 Подяк в 54 Дописах
    Автор Теми

Хотів написати цей звіт ще вчора, але все чекав коли закриється Evgenychaev, в якого залишилась 1 угода, і вона була в мінусі, без неї не міг підсумувати на скільки ж я пішов в мінус на цій неділі. Але він вирішив перенести цю угоду на наступний торговий період, і я поки з нього вийшов. В неділю побачимо що там в ній, а поки портфель:

Саме стільки б я отримав, якби інвестував в ці рахунки напряму (маю на увазі індексні). А так я отримав всього 1,2% від цього загального збитку, і то тільки від Жука, та Мікхаса, які стояли в buy по фунту, який різко впав. Ці два рахунки врятувало тільки обмеження збитків, як вони ввімкнули на своїх рахунках.

Насправді я б міг отримати і прибуток навіть на цій неділі, однак на той момент ще не до кінця знав як ставити ці SL, та TP. І ставив їх на мінімальний прибуток/збиток в 0,1%. Однак, все ж я не в такому мінусі як пише в моєму портфелі, а це дуже приємно.

Я планую і далі інвестувати мало не 92-93% всього свого портфеля тільки в індекс. Насправді я жалію, що принципово не користувався цим фінансовим інструментом до цього. Портфель буде сформовано в неділю, після 12-00, та опублікований тут.

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    147
    Подякував
    63
    73 Подяк в 54 Дописах
    Автор Теми

Ще рано пити боржомі, бо все ще є відкриті угоди трейдера Diamonds, та Takefivе. В якого швидше всього збиток. Але поки що теперішній дохід мені подобається.

І знову як бачите дохід не відповідає дійсності, це все через те, що я використовував ТП, та СЛ. Які сильно допомогли мені як і Нео уникнути всіх збитків (ну, майже всіх).

І мені здається що багато хто себе відчув саме на цьому тижні. Адже ось графік дохідності топів:

Paramon -14%
    Klyaksa -17.26%
    Narodny -11.90%
    Начебто цього немало, але для прикладу Парамон був у майже ВСІХ індексах, через що 4 з 10 індексів в мінусі.

Варто відмітити Діамондс, яка ввімкнувши автоматичне копіювання на правах Активного інвестора скопіювала угоду Парамона, і начебто зуміла вивести весь той збиток в 0, а потім ще і в +. Це показує професіоналізм цього трейдера, та те що вона в теорії, могла б повернутись до тієї ж дохідності що була одразу після закінчення МУР 3, 10-15% інвестору.

Портфель на наступний тиждень буде сформовано та опубліковано тут.

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    147
    Подякував
    63
    73 Подяк в 54 Дописах
    Автор Теми

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    147
    Подякував
    63
    73 Подяк в 54 Дописах
    Автор Теми

оцю тему я пропоную видалити

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,699
    Подякував
    1,666
    1,362 Подяк в 767 Дописах
    Quote Написав Afdaser Перегляд Допису
    оцю тему я пропоную видалити
    Ну, ми не видаляємо теми, що не порушують правила. Хай буде для історії. А от закрити закрию, якщо ви вважаєте, що нема чого далі обговорювати.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT

9. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

Afdaser (09-11-2017)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 2 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 2 гостей)

Мітки для цієї Теми

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •