Сторінка 1 з 2 12 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 13

Тема: Обговорення питань щодо авторських прав на переклади та публікацію матеріалів

Зацікавлений Аватар EugeneHoldem
    Створено
    липень 2015
    Дописи
    38
    Подякував
    17
    48 Подяк в 22 Дописах

Обговорення питань щодо авторських прав на переклади та публікацію матеріалів

households liquid assets - допоможіть будь ласка перекласти правильно, бо в мене якось каряво виходить - господарські ліквідні активи
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,449
    Подякував
    382
    476 Подяк в 369 Дописах
    Quote Написав EugeneHoldem Перегляд Допису
    households liquid assets - допоможіть будь ласка перекласти правильно, бо в мене якось каряво виходить - господарські ліквідні активи
    фактично, так воно і є - ліквідні активи домашніх господарств. що це таке? мабуть, всі активи сімейства. хіба що за виключенням особистих речей, які через неліквідність не є активами ))

а в зв’язку з чим виникло питання?
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    1,493 Подяк в 727 Дописах
    EugeneHoldem, це ви про певну групу торговельних інструментів питаєте, чи про певне поняття із галузі мікроекономіки? Якщо перше, то дуже цікаво де такі деривативи розкидають?
    Чисто інтуїтивно розуміється наступне: households - домашнє господарство. Певна економічна модель у мініатюрі. І у переліку майна певного домашнього господарства є наступне:
    1. Будинок.
    2. Земельна ділянка.
    3. Автомобіль 10-річної давності.
    4. Меблі та побутова техніка різного ступня зносу.
    5. Стара дворова собака.
    Із перелічнего, 1 та 2 можна сміливо віднести до ліквідних активів. Тоді щодо ліквідності 5 не виникає жодних сумнівів.

Не знаю як вставити JW відео:
    http://www.investopedia.com/terms/l/liquidasset.asp[/video]

Просто яким чином, крім як страхових та кредитно-іпотечних пірамід може виникнути торговельний інструмент даної природи мені важко уявити.
    Не бійся, що не знаєш - бійся, що не вчишся
    Мої твіти.
    Цитувати Цитувати

Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    WilsonPayne, о, бачу не один я таким питанням зацікавився.
    Мої твіти.
    Цитувати Цитувати

Створено
    липень 2015
    Дописи
    38
    Подякував
    17
    48 Подяк в 22 Дописах
    Автор Теми

Ого, тут вже ціла дискусія )). Я думав ніхто й уваги не зверне. Я сам точно не знаю шо це таке. Взявся перекладати Пректерову книжку "Conquer the crash" і там він як міру порівняння двох хвиль наводить економічні показники їх періодів життя. Кожен день сушу собі голову як то перекласти, як сьо, шо він там мав на увазі, шо тут? Короче якість мого перекладу читачам взірве мозги))
    Цитувати Цитувати

Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    А, звичай но ж, до ліквідних активів домашнього господарства можна також віднести цінні папери, дорогоцінні метали та інші заощадження, які можна швидко перевести у гроші. Та у нашому українському середовищі простим смертним таке недоступне. Моя мати була власницею певної кількості акцій одного із підприємств протягом тривалого часу. Спершу підприємство справно виплачувало немалі дивіденди. Але, потім перестало. Підприємство і досі існує, виготовляє конкурентну продукцію яка користується стабільним попитом. Але дивіденди зась. Минулого року правління ЗАТ вирішило скупити зайвий об'єм акцій, що перебували на руках колишніх працівників. Їх скупили за безцінь. За ціною кінця 90х років. Без компенсації невиплачених протягом 10 років дивідендів, індексації інфляції та знецінення національної валюти. Зате - з усіма державними бонусами и вигляді податку на прибуток, відрахування на АТО тощо.
    Мої твіти.
    Цитувати Цитувати

Створено
    січень 2015
    Місце
    Львів
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,229
    Quote Написав EugeneHoldem Перегляд Допису
    Короче якість мого перекладу читачам взірве мозги
    Для цього й існує форум. Кілька наших читачів можуть виступити у добровільну редакційну колегію.
    Мої твіти.
    Цитувати Цитувати

Створено
    липень 2015
    Дописи
    38
    Подякував
    17
    48 Подяк в 22 Дописах
    Автор Теми

я надав доступ редагування всім бажаючим, навіть якщо ви не знаєте англ. мови, можете підказати краще літературне формулювання і граматичні помилки, я не філолог грамотно писати не вмію і англійської не знаю. Просто бісить шо цікавої інформації по темі трейдингу українською мовою НЕ існує і ніхто цим не займається, бо ніхто за це не платить. Давайте зробим безплатно і пустим по світу ))
    Востаннє редагувалось WilsonPayne; 22-04-2016 в 15:25. Причина: посилання видалено через порушення авторських прав
    Цитувати Цитувати

9. Наступні 3 користувачів подякували EugeneHoldem за цей корисний допис:

bvn (23-04-2016),WilsonPayne (22-04-2016),yuramerlin (22-04-2016)

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,449
    Подякував
    382
    476 Подяк в 369 Дописах
    EugeneHoldem, у вас є дозвіл автора на створення перекладу та публікацію його у відкритому доступі? боюсь, якщо ні, то ви не маєте права цього робити, які б добрі наміри у вас не були.
    Цитувати Цитувати

Створено
    липень 2015
    Дописи
    38
    Подякував
    17
    48 Подяк в 22 Дописах
    Автор Теми

Звичайно не маю, тому всю юридичну відповідальність готовий взяти на себе. Думаю дозволу не треба, так як результат не планується видавати чи здійснювати комерційну діяльність, а обговорювати публічно цей матеріал чи спільно виясняти про шо писав автор не можна заборонити (при цьому необхідним є його переклад).
    Цитувати Цитувати

12. Наступні користувачі подякували EugeneHoldem за цей корисний допис:

yuramerlin (22-04-2016)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •