Сторінка 2 з 5 ПочатокПочаток 1234 ... КінецьКінець
Результати з 11 по 20 із 48

Тема: Індивідуальне навчання

1. Наступні користувачі подякували the_teacher за цей корисний допис:

Павло_Коцюба (01-02-2018)

Початківець Аватар trader27
    Створено
    грудень 2015
    Дописи
    64
    Подякував
    89
    34 Подяк в 20 Дописах
    Quote Написав Павло_Коцюба Перегляд Допису
    Слава Україні! Тут що ніхто не знає про курси, які небудь чи просто цей форум не активний вже?
    якщо ніхто не відповідає - отже, не знають. І так, форум не дуже активний.
    Цитувати Цитувати

3. Наступні користувачі подякували trader27 за цей корисний допис:

bvn (08-02-2018)

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    44
    Подякував
    72
    48 Подяк в 27 Дописах
    Що вам сказати з приводу курсів, платних не купував і навчання ні в кого не проходив, тож порадити щось не можу. Порився в своїх архівах ( свого часу качав все що пов"язане з торгівлею), знайщов якісь "Курси торгівлі на СМЕ" від Алексея-Т. Що там не маю уявлення, так як переглянути часу не було, а потім і взагалі про них забув. Вага його 12ГБ. Спробуйте погуглити, думаю знайдете
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,851
    Подякував
    1,739
    1,433 Подяк в 818 Дописах
    Слава Україні! Тут що ніхто не знає про курси, які небудь чи просто цей форум не активний вже?
    Форум дійсно не надто активний, на жаль. Я особисто на всі ваші запитання, не знаю, що вам відповісти...

Героям слава!
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    січень 2018
    Дописи
    27
    Подякував
    3
    8 Подяк в 2 Дописах
    Згоден з вище сказаним і прийму "Курси торгівлі на СМЕ" які порекомендували. В мене ідея, можливо всі почнуть відписувати і більш активний чат стане, якщо ми трошки напишемо про себе інформації? Типу з якого ми міста, як даво займаємость торгувлею і взагалі, що нас зацікавило в данному форумі?
    Я можу почати!
    Мене звати Павло і я з Києва, працюю взагалі в магазині консультантом, проте у вільний час навчаюсь форексу і ще навіть не вирішив для себе що мені ближче чи форекс чи фондовий ринок. Але то таке))
    Форум мені сподобався тим, що це мабуть єдиний український форум, що не можне не радувати!
    Доречі хто з Києва можемо навіть організувати колись зустріч, було б добре поспілкуватися не через монітор!
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,851
    Подякував
    1,739
    В мене ідея, можливо всі почнуть відписувати і більш активний чат стане, якщо ми трошки напишемо про себе інформації?
    Чекайте. Ідеї це добре, але не треба офтопіку. Для кожної теми є своє спеціальне місце. Якщо ця тема була створена про індидуальне навчання, то тут і треба спілкуватися про індивідуальне навчання. Для того, щоб розповідати про себе, в нас є окрема тема: Привітаймося!

І ознайомтеся з Правилами форуму, будь ласка, щоб не потрапляти в неприємні ситуації. Вважайте цей допис зауваженням модератора.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    січень 2018
    Дописи
    27
    Подякував
    3
    8 Подяк в 2 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Чекайте. Ідеї це добре, але не треба офтопіку. Для кожної теми є своє спеціальне місце. Якщо ця тема була створена про індидуальне навчання, то тут і треба спілкуватися про індивідуальне навчання. Для того, щоб розповідати про себе, в нас є окрема тема: Привітаймося!

І ознайомтеся з Правилами форуму, будь ласка, щоб не потрапляти в неприємні ситуації. Вважайте цей допис зауваженням модератора.
    Добре, добре! Не знав що тут є така тема.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    січень 2018
    Дописи
    27
    Подякував
    3
    8 Подяк в 2 Дописах
    Підкажіть яка торгова платформа зручніша? Мені один професіонал порадив сидіти на ROX, може хто ще знає платформи з якими і новачок зміг би впоратися?
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    січень 2018
    Дописи
    27
    Подякував
    3
    8 Подяк в 2 Дописах
    Привіт всім, так як тема називається "Індивідуальне навчання" хотів би запитати, хтось навчався індивідуально з практикуючим трейдером, так щоб він тільки Вам давав поради і тільки з вами працював? Де таке навчання знайти, от щоб тільки ти і наставник?
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,851
    Подякував
    1,739
    Привіт всім, так як тема називається "Індивідуальне навчання" хотів би запитати, хтось навчався індивідуально з практикуючим трейдером, так щоб він тільки Вам давав поради і тільки з вами працював? Де таке навчання знайти, от щоб тільки ти і наставник?
    Я мав таке навчання, але від того навчання в мене залишились лише негативні враження.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    січень 2018
    Дописи
    27
    Подякував
    3
    8 Подяк в 2 Дописах
    А що саме не сподобалось в такому виді навчання? У мене є знайомий який пройшов індивідуальне навчання, в онлайн режимі спілкувався з професіоналом, вони разом зробили йому стратегію і знайомий почав торгувати нормально. Йому все сподобалось, тим більше цей трейдер який йому ддопомагав - і зараз інколи може дати поради.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •