Сторінка 3 з 5 ПочатокПочаток 12345 КінецьКінець
Результати з 21 по 30 із 48

Тема: Індивідуальне навчання

1. Наступні користувачі подякували the_teacher за цей корисний допис:

Павло_Коцюба (01-02-2018)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,851
    Подякував
    1,739
    1,433 Подяк в 818 Дописах
    Quote Написав Павло_Коцюба Перегляд Допису
    А що саме не сподобалось в такому виді навчання?
    Справа в тому, що логічно обгрунтувати доцільність такого навчання неможливо. Адже, якщо ти такий класний трейдер, що можеш навчати, то який сенс тобі навчати інших, коли ти можеш сам заробляти собі тихенько і не плодити конкурентів. Принаймні робити це за невеликі кошти точно недоцільно, а за гіпервеликі гроші погодяться навчатися хіба що дурні. В моєму випадку я просто потрапив у секту імені форекс гуру. За мене замовили словечко і великий гуру великодушно погодився мене навчати, хоча я особисто його про це не просив. Під час першої розмови по скайпу він мене довго переконував, як буде класно мені в нього навчатися, хоча я й наче не відмовлявся, однак, для початку мені потрібно було завести реферальский рахунок з $300, а саме в той момент мені було складно віднайти таку кількість грошей. Схоже що саме цей факт і був причиною довгого вмовляння... Хотів коротко, але це не мій талант

Корочше, навчання зводилось до прочитання азів алмазівської фрактальної теорії, а далі видача завдань розмітити певну кількість фракталів на графіках. Торгувати від цього краще я не став, але закінчилось тим, що я отримав платний доступ до його торговельних сигналів, відносно не дорого, хоча, маючи досить невеликий депозит, віддача була досить невеликою - близько половини прибутку доводилось віддавати, крім того він особисто просив писати йому публічну похвалу на форумі. Взагалі, відчувалось сильне бажання створити таку атмосферу, де всі навколо йому б надавали почести і мало не поклонялися і по-тихеньку воно так і відбувалося. Кожну вдалу угоду всі супроводжували схвальними дописами, а коли хтось наважувався задати незручне запитання чи не дай бог покритикувати великого гуру, той моментально банився і позбавлявся великої честі лизати п'ятки великому гуру.

Треба відмітити, що сигнали були без використання стопів, хоча з досить залізобетонним запасом міцності по ММ і в більшості випадків входи були досить точними (ціна не дуже глибоко заходила у просадки, а іноді ледь торкалася відкладених лімітних ордерів), хоча і тейки були теж дуже коротюсенькими. Так наче б то непогано торгував наш гуру, але одного разу трапилася біда і "акєла промахнувся". Ціна пішла в мінус, почало зростати напруження, а наш гуру все не збирається признавати помилку і давати вказівку на фіксацію збитків. Декілька людей, що не дослухалися рекомендацій по ММ, злилися відразу і почали гнівно критикувати, за що відразу ж були забанені. Я довго тримався мовчки, але вийшло так, що нові сигнали я застосовувати не міг, адже мав перечікувати просадку, яка утворилася, тож і прибутків більше не мав - платити за сигнали не було чим тай ніякої доцільності в тому не було. Платити, щоб просто чекати. Я написав йому про це особисто, після чого мене відключили від сигналів, коли сплив оплачений термін. Кілька разів він писав мені в приват по скайпу, що з тою угодою, яка зависла, все буде гаразд треба трохи почекати і я чекав, але чим далі, тим менше інформації. Люди, що були в платному розділі форуму (де публікувалися сигнали) могли, хоч якось обмінюватися інформацією, а в мене виник певний інформаційний вакуум і нервозність із-за можливої втрати на той час значної для мене суми коштів. Я не втримався і десь у публічному просторі написав дописа з досить коректними але трохи нервозними незручними запитаннями про цю угоду. Мовляв коли ж нарешті вона закриється?

Після цього я був моментально забанений і в скайпі заблокований, общим підданий анафемі Були ще якісь гнівні пости в мою адресу (вже після бану, тобто навіть без можливості відповісти), а також дехто з оточення цього гуру, кого я вважав своїми друзями, також різко змінили своє відношення, як до зрадника якогось чи ворога народу. Отакий досвід навчання.

Думаю, що перший та останній, бо більше я на такі навчання ні ногою, а за гроші звісно теж, з вище викладених причин. Хоча я вже достатньо сам навчився, щоб більш-менш успішно торгувати, не 1000% у місяць, але певні шанси на розкрутку є. Єдина проблема зараз - це відсутність власного капіталу, з якого можна було б жити самою торгівлею на форексі. За моїми підрахунками для цього потрібно десь $50К. Сподіваюся, що після року успішної торгівлі інвестори накидають необхідну суму на мій ПАММ-рахунок, звісно, якщо за рік система не перестане приносити прибуток.
    Востаннє редагувалось bvn; 01-03-2018 в 14:23.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

3. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

Vergius (27-02-2018)

Зацікавлений
    Створено
    січень 2018
    Дописи
    27
    Подякував
    3
    8 Подяк в 2 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Справа в тому, що логічно обгрунтувати доцільність такого навчання неможливо. Адже, якщо ти такий класний трейдер, що можеш навчати, то який сенс тобі навчати інших, коли ти можеш сам заробляти собі тихенько і не плодити конкурентів. Принаймні робити це за...
    Ото в тебе і пригоди...такого ніхто ніде не розкаже, маю на увазі що зазвичай таку інформацію правдиву або негативного характеру швиденько удаляють! Але ти тримився як міг. Після твоєї розповіді стало якось стрьомно йти на таке, але ж це виходить який не який досвід!))
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,851
    Подякував
    1,739
    Ото в тебе і пригоди...
    Ага, хтось руфер, хтось паркурщик, хтось стрибає на ровері по скелях, а я знаходжу пригоди на свій зад, не відриваючи його від стільця
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    січень 2018
    Дописи
    27
    Подякував
    3
    8 Подяк в 2 Дописах
    В мене таке питання виникло. Не знаю де його задати. Це ж 8-9 березня вихідний в честь свята. Хтось знає, тоді буде працювати фондовий ринок?
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    січень 2018
    Дописи
    27
    Подякував
    3
    8 Подяк в 2 Дописах
    Мені от цікаво хто як почиав навчатись і хто як дізнався про трейдинг як заробіток грошей? О саме який вида навчання ви обралти для себе?
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар smychnyk
    Створено
    вересень 2015
    Місце
    Дрогобич
    Дописи
    610
    Подякував
    226
    466 Подяк в 261 Дописах
    трейдинг як заробіток грошей
    Не розглядайте трейдинг, як основний вид доходу. Ця позиція може все погубити не зважаючи на розмір депозиту. А ось, як додатковий вид доходу - підійде. В такому разі не потрібно сидіти кожен день, спостерігати і видумувати точки входу навіть якщо їх там і близько нема по торговій стратегії.
    Є один один знайомий, котрий відкриває від сили 2-3 позиції в місяць і собі спокійно спить.
    Найкраще навчання - практика. А торгових систем існує безліч. Треба тільки визначитись, що вам по душі і скільки часу ви готові приділяти торгівлі.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    січень 2018
    Дописи
    27
    Подякував
    3
    8 Подяк в 2 Дописах
    Quote Написав smychnyk Перегляд Допису
    Не розглядайте трейдинг, як основний вид доходу.
    Як би не старався проте хочу заробляти тільки за рахунок трейдингу. Не знаю чому але я впевнений в своїх силах та знаннях. Потенціал навчатися у мене є і я вже знайомий з деякими трейдерами українськими і є на кого рівнятися. Звичайно, можливо в Україні це важче зробити чим в якійсь іншфй країна проте я думаю реально.
    Цитувати Цитувати

10. Наступні користувачі подякували Павло_Коцюба за цей корисний допис:

bvn (19-03-2018)

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    44
    Подякував
    72
    48 Подяк в 27 Дописах
    можливо в Україні це важче зробити
    А в чому різниця? Ви можете відкрити депозит в любому європейському ДЦ . До чого тут те, де ви знаходитесь? Знання і вміння вони і в Африці...
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,851
    Подякував
    1,739
    Як би не старався проте хочу заробляти тільки за рахунок трейдингу. Не знаю чому але я впевнений в своїх силах та знаннях. Потенціал навчатися у мене є і я вже знайомий з деякими трейдерами українськими і є на кого рівнятися. Звичайно, можливо в Україні це важче зробити чим в якійсь іншфй країна проте я думаю реально.
    Підтримую, а з шановним паном smychnyk я не зовсім згодний. Принаймні собі я теж поставив це за мету, і якби я на вірив у її досяжність, то вже б давно покинув би цим займатися. Приклади людей, які заробляли на форексі суми, з яких можна чудово жити (принаймні мої апетити це влаштувало б) в мене теж були колись. Хоча я не впевнений на 100%, що вони не перебільшували свої успіхи, і так, вони ще займалися паралельно іншим бізнесом. Однак, бачив рахунки декількох трейдерів, бачив як вони торгують успішно, тому я ще тоді, коли сам був далекий від успішної торгвлі, був впевнений, що це можливо.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    лютий 2017
    Дописи
    44
    Подякував
    72
    48 Подяк в 27 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    тому я ще тоді, коли сам був далекий від успішної торгвлі, був впевнений, що це можливо.
    Це справді можливо. Просто треба контролювати себе і свою зажерливість. Якщо ви(не маю на увазі нікого конкретно) заробляєте за день 20-50 євро, помножте це на вітчизняні грині і як кажуть-возрадуйтесь. А якщо у вас депо більше 1000 у.о., то ви взагалі з мінімальними ризиками можете з бджолами конкурувати))))
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •