Результати з 1 по 10 із 21

Тема: Ідея чи реалізація?

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,686
    Подякував
    499
    515 Подяк в 402 Дописах

Ідея чи реалізація?

Ваша ідея на мільярд не коштує ні копійки
    Автор: Джон Уестенберг (Jon Westenberg)

Оригінал статті: Your Billion Dollar Idea Ain’t Worth A Dime
    Переклад українською мовою: Wilson Payne

"У мене є ідея, яка може стати такою ж великою, як Facebook/Google/Snapchat. Я думаю, вона може коштувати мільярд. Як я можу ліцензувати її для них?"

Ненавиджу це. Я ненавиджу, ненавиджу, ненавиджу, ненавиджу, ненавиджу це.

Це питання, мабуть, задають в Facebook-групі кожного підприємця та на кожній зустрічі. Це питання задає кожен, хто думає, що стартапи — це лотерея з високими шансами. І це питання, що демонструє повне невігластво щодо бізнесу та його розвитку.

Це все пошуки ідеального рішення. Вірного способу перетворити ідею в щось відчутне, те, на чому можна заробляти гроші з мінімальними зусиллями. Думка така: оскільки я можу вигадати неймовірну ідею, у мене є актив, який може перетворити на гроші хтось інший. Це схема як-швидко-стати-багатим.

На жаль, ідеї коштують дешево. Ідеї це просто. Ідеї народжуються у кожного, по десять разів на день. І за своєю суттю, якими б хорошими не були ці ідеї, вони не коштують ні копійки.

І ви хочете щоб хтось ліцензував вашу ідею для великої технологічної компанії? Дозвольте мені розказати вам про це.

По своїй суті, всі мільярдні компанії це просто старі ідеї з добрим виконанням. Google — це рекламна компанія. З ідеєю пошукового двигуна, поцупленою в Yahoo та дюжини інших компаній. Facebook — це MySpace без блискучої анімації. Snapchat — додаток для обміну повідомленнями з картинками та чортовим таймером. Жодна з цих ідей не є мільярдною. Це хороші концепції, добре виконані досвідченими людьми.

Звичайно, вони могли б, ймовірно, взяти гарну ідею та перетворити її в чергову виграшну концепцію. Можливо, ваша ідея теж досить хороша. Але це не має значення, бо їм байдуже до вас. Навіть якщо ви якимось чином отримаєте роботу в одній з цих компаній та витратите роки свого життя на те, щоб прокласти шлях вгору харчовим ланцюжком, немає ніякої гарантії, що їм взагалі не начхати на вашу ідею.

Добре. Бо коли ви шукаєте простий спосіб перетворити вашу ідею в хіт, єдине, чим ви дійсно захоплюєтесь — це гроші. Вас насправді не хвилює, що саме ви мрієте перетворити на продукт чи компанію.

Якщо ви дійсно вважаєте, що ваша ідея чогось варта, є лише одне, що треба зробити. Будувати її. Вам доведеться витратити час, енергію і зусилля для побудови та перетворення її в реальність. Самому.

Ви маєте присвятити їй роки свого життя та зосереджуватись на ній кожного дня, поряд зі своєю щоденною роботою або основними проектами, чим би ви не займались. Вам доведеться забути про ідею швидкого збагачення, бо, скажу я вам, такого не буває. Ви маєте навчитись керувати компанією.

В кінці всього цього, швидше за все, ваша ідея не буде такою, з якої ви починали. Це, напевно, буде щось зовсім інше, з довгим списком виправлень та змін.

Отже, що робити з вашою ідеєю?

Я не знаю. Це питання до вас. Ви можете здатися або працювати над нею, інших варіантів немає. Я скажу так: успіх у бізнесі — це праця. Дійсно, це секретна зброя кожного підприємця, який хоч раз обертав те, про що він думав, на свій життєвий шлях.

Для людей, які готові докласти зусиль, ідеї чогось варті – вони підливають масла у вогонь. Але для людей, які не хочуть працювати, бо бідолахи, просто хочуть мати велику перерву... ваша ідея на мільярд не коштує ні копійки. Адже ви не будете її будувати.
    Востаннє редагувалось WilsonPayne; 11-04-2016 в 21:04.
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 2 користувачів подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

bvn (11-04-2016),Vergius (11-04-2016)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •