Результати з 1 по 5 із 5

Тема: Наполегливість у роботі, як запорука успіху

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,531
    Подякував
    412
    481 Подяк в 374 Дописах

Наполегливість у роботі, як запорука успіху

Працюйте завзятіше
    Автор: Даріуш Форо (Darius Foroux)

Оригінал статті: Work F*cking Hard
    Переклад українською мовою: Wilson Payne

Одним з моїх наставників є 71-річний підприємець. Він почав працювати з 12 років. Думка про пенсію ніколи не приходила йому в голову.

Він сказав мені, що хоче померти на роботі — так сильно її любить.

Він каже: "Люди запевнятимуть тебе, що важка праця — погано для тебе. Та що ти маєш працювати менше. Не слухай їх. Ці люди не люблять свою роботу і намагаються переконати тебе в своїх помилках".

Це змусило мене замислитися. Ви коли-небудь чули, щоб хтось, хто любить свою роботу, сказав, що ви не повинні наполегливо працювати? Аж ніяк. Це завжди ледарі — на зразок мене раніше — роблять такі заяви.

Коли я вперше зустрів мого наставника, близько п'яти років тому, я не розумів, чому він працював сім днів на тиждень в своєму віці. Чому? Це гроші, репутація, ескапізм?

Як і багато інших, які питали "навіщо ти наполегливо працюєш?" я ще просто не розумів цього тоді.

Кілька років потому, коли я дивився документальний фільм про Boston Celtics, я помітив цитату в їх тренажерному залі.

"Що болючіше. Біль від важкої роботи чи біль від жалю?"

Нарешті все зійшлось. Ви не будете важко працювати через зовнішню мотивацію.

Люди, які думають, що причиною важкої праці є его, ескапізм або гроші, не розуміють її цінності.

Ця цитата залишилась в моїй свідомості назавжди. І кожного разу, коли я борюся або хочу здатися, я згадую це запитання. Бо робота — це не завжди задоволення.

І знаєте що? Я вибираю біль від важкої роботи кожного разу.

Ось чому я завзято працюю над:

• Відносинами
    • Освітою
    • Бізнесом
    • Здоров'ям
    • Навичками
    • Розумом

Не тому, що я хочу розбагатіти чи щось-таке. Я роблю це тому, що це приносить мені задоволення. Я не хочу озиратися назад і шкодувати, що я витратив свій час на безглузде лайно.

А які у вас альтернативи? Сидіти весь день на підлозі, наодинці зі своїми думками? Давайте.

"Працюйте старанніше" — Кейсі Нейштат

Є лише одна засторога у важкій праці. Мій наставник сказав мені: відпочинь, перш ніж втомитися, бо попереду у тебе довгий шлях.

Ось чого не робить більшість людей. Життя довге. Вони морально налаштовуються або викладатись на повну або йти додому (вислів "go hard or go home" — "роби або йди" часто використовується в спорті — прим. пер.) І доводять себе до краю. Це самообман. Ви обпікаєтесь та починаєте відкидали напружену роботу.

Відпочивати не так вже й складно: охолоньте зараз та потім, не сприймайте життя занадто серйозно і отримуйте задоволення кожного дня.

Просто зрозумійте, що ви не "робочий робот". І не беріть занадто багато навантаження на себе. Розумова втома є більш небезпечною, ніж фізичне напруження сучасного робочого дня.

Що робити, коли ви ненавидите свою роботу? Знайдіть іншу. Але не треба ненавидіти важку роботу, тому що у вас був невдалий досвід чи вам так говорять інші.

Якщо ви правильно граєте, напружена праця може бути однією з найкращих речей у житті. Не ухиляйтесь від неї.

Коли моєму наставнику виповнилося 65 років, його сім'я дуже старалася змусити його перестати працювати. Він сказав: "Вони трохи егоїстичні і це нормально. Це моя робота — пояснити їм, чому я хочу продовжувати працювати. Вони зрозуміють".

Тепер дозвольте мені запитати вас: "Що болючіше? Біль від важкої роботи чи біль від жалю?"
    Цитувати Цитувати

2. Наступні користувачі подякували WilsonPayne за цей корисний допис:

Vergius (20-04-2016)

Зацікавлений
    Створено
    вересень 2016
    Дописи
    7
    Подякував
    2
    3 Подяк в 3 Дописах
    В мене так не виходить, зовсім.
    Нічого мозок не хоче.
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,531
    Подякував
    412
    481 Подяк в 374 Дописах
    Автор Теми

Irishek, що саме не виходить?
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,699
    Подякував
    1,665
    1,362 Подяк в 767 Дописах
    Quote Написав WilsonPayne Перегляд Допису
    "Незалежно від того, які стратегії ми будуємо, незалежно від того, які цілі ми ставимо перед собою, як ми бачимо себе та людей навколо... Ніщо не може втілитися в реальність без духовної стійкості, наполегливості та сили волі."
    Це звідки такі тексти?
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,531
    Подякував
    412
    481 Подяк в 374 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав bvn Перегляд Допису
    Це звідки такі тексти?
    _http://testutor.ru/blog/nauka-o-tom-kak-razvit-duxovnuyu-stojkost-v-rabote-i-v-zhizni/
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •