Результати з 1 по 1 із 1

Тема: Акція від Private-Fx для користувачів форуму, або не хочете трішки заробити?

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    148
    Подякував
    64
    74 Подяк в 55 Дописах

Важливо Акція від Private-Fx для користувачів форуму, або не хочете трішки заробити?

Мені як Інформаційному Партнеру дали 50 сертифікатів по 300 доларів кожен. Разом з бонусними 100-ма доларами це виходить 400 доларів, які можна інвестувати, а прибуток з них вивести (так, на жаль тільки інвестувати, торгувати на них не можна). І я б хотів як роздати, адже це справді хороший спосіб трішки підзаробити.
    Про самі ці сертифікати я писати не буду, бо це все є тут.
    Отже ви вже отримали сертифікат та зареєструвались, якщо ні, то читайте статтю що зверху.
    Тут я опишу тільки інструкцію, як на цьому заробити.
    Сертифікати просіть в цій темі
    Після того як ви зареєструєтесь вам потрібно буде пройти ідентифікацію.
    Для цього просто підтвердіть свій телефон там імейл отут:

Після того як ви підтвердите свої реєстраційні дані ви зможете інвестувати ці бонусні 400 долларів, які до речі повинні бути отут:

Так, оскільки ця сума бонусна і ви нічим своїм не ризикуєте я рекомендую інвестувати в агресивні ПАММ рахунки, які можуть принести дуже хороший профіт, або навпаки - серйозні збитки (якщо будуть збитки то просто попросіть в мене інший сертифікат, і інвестуйте знову).

Інструкція по інвестуванню в ПАММ рахунки

нажимаємо "хочу инвестировать"

Далі "ПАММ счета"

Тут вибираємо ПАММ рахунок Kraken, або Otmar, І нажимаємо кнопку "инвестировать"

Вибираємо "бонусний счет" и ставим сумму в 400 долларів (саме стільки у вас є).

Чекаємо 10 днів, після чого ваші бонусні суми спишуться, а реальний прибутки перейдуть в "лицевой счет"

Як забрати ті гроші звідти?

Ви мусите поповнити свій рахунок в компанії на мінімальну суму (уточніть в підтримці, зазвичай це максимум до 10 доларів) через любу доступну платіжну систему. Це не забаганка компанії, це юридичне зобов'язання любого форекс брокера в світі, вони не можуть просто так поповнити рахунок комусь просто так. Не хвилюйтесь, після того як ви поповните рахунок ви зможете зняти ті гроші якими поповнили, та всю іншу суму.

Найшвидше можна поповнити та вивести через вебмані. Також там є можливість поповнити через карти приватбанку, та через багато інших платіжних систем.

Хочете подякувати?

Розкажіть про те що я роздаю ці сертифікати своїм друзям, та скажіть щоб вони собі їх також взяли.
    Також було б чудово якщо ви допомогли їм у цьому всьому розібратись.
    Також якщо у вас все вийшло то прошу відправте мені скріншот з виплатою від PrivateFX.

Важливі деталі
    Реєструйте акаунти тільки на себе, або на знайомих людей, які довірять вам свої картки/рахунки платіжних систем для поповнення там рахунку. Компанія зацікавлена в нових клієнтах, але не в тих які намагаються обманути компанію.
    Поповнювати/знімати з однієї картки/рахунку більше одного акаунту не можна! Бо як тільки вони це помітять вам заблокують акаунти доки ви не пройдете повну ідентифікацію (відправити скан деяких документів)
    Востаннє редагувалось bvn; 14-08-2016 в 16:42.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •