Сторінка 2 з 2 ПочатокПочаток 12
Результати з 11 по 18 із 18

Тема: Обговорення ситуації в банківській системі

1. Наступні 2 користувачів подякували Vergius за цей корисний допис:

bvn (11-08-2016),WilsonPayne (11-08-2016)

Досвідчений Аватар Vergius
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    539
    Подякував
    668
    319 Подяк в 240 Дописах
    Автор Теми

Мосяжник, щось Ви якось надто часто згадуєте ЮВТ (це Юлія Тимошенко, я так розумію?) До чого тут вона взагалі: ніхто інший крім Вас її, начебто, не згадував, на її висловлювання тут не посилався...

Також цікаво - от Ви пишете, що всім в межах 200К гроші повернули. А з якого фонду? Чи не гарантування вкладів фіз осіб? А куди подівались гроші рефінансування/стабкредиту? Чи у Вас є інформація, що ці гроші реально пішли на виплату вкладникам, наприклад Надр? Особисто я про таке не чув.

А з приводу валютних депозитів і чартерів, скажіть, будь-ласка, а як саме виникли оті саме валютні депозити? Чи не приніс їх хтось колись у банки? А чому ж тоді курс гривні не зміцнювався? Подібно до того, як падав згодом. Або, принаймні, плавніше, тому що не було таких різких одномоментних вкидів валюти. А може й були?! Хто знає...

Звичайно, можна подумати, що банки одразу ж видали на ці кошти кредити. Але і позичальники їх на щось витрачали - а отже більша частина грошей все рівно поверталась у банківську систему. А потім позичальникам ще й доводилось віддавати кредити, з відсотками.

За всю новітню історію України я пам'ятаю лише падіння курсу гривні, а потім часткові корекції до цього падіння. І ні разу не пам'ятаю стрімкого або ж розтягнутого в часі росту курсу на 60% чи тим більш на 200% - лише корекції до попереднього падіння!
    Іншими словами система чомусь працює лише в одну сторону - різкого знецінення гривні, зменшення реальних доходів простих людей. Одразу тут включаються мантри про підтримку експортерів, стабільність курсу і інші подібні.

Таким чином, підсумовуючи все це, вважаю всю банківську систему України на чолі з НБУ складним багатокомпонентним олігархічно-кримінальним монстром, що давно проліз у політику і фактично паразитує на тілі України, заробляючи у неприродні для банків розвинених країн способи. Майже всі дії цієї структури націлені на власне збагачення, НБУ майже не виконує покладені на нього функції - і зовсім не важливо хто зараз (чи раніше) очолює цей орган.
    Доказом моїх слів є поточний курс гривні і поточна ставка по кредитах. І будь-які пояснення (компетентні, популістичні чи будь-які інші) нікого не цікавлять. Або система працює як слід, або навіщо взагалі вона така потрібна?! Принаймні у існуючому вигляді, з поточним топ-менеджментом та власниками комбанків. Всі вони, складається враження, бажають жити як жилося і нічого по суті не хочуть міняти!
    Востаннє редагувалось Vergius; 02-09-2016 в 21:48.
    Цитувати Цитувати

3. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

WilsonPayne (03-09-2016)

Головний модератор
    Створено
    вересень 2014
    Дописи
    1,651
    Подякував
    470
    504 Подяк в 393 Дописах
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Таким чином, підсумовуючи все це, вважаю всю банківську систему України на чолі з НБУ складним багатокомпонентним олігархічно-кримінальним монстром, що давно проліз у політику і фактично паразитує на тілі України, заробляючи у неприродні для банків розвинених країн способи.
    всім мислячим людям вже давно це відомо ))
    Цитувати Цитувати

Початківець Аватар Мосяжник
    Створено
    серпень 2016
    Дописи
    74
    Подякував
    11
    70 Подяк в 43 Дописах
    А з приводу валютних депозитів і чартерів, скажіть, будь-ласка, а як саме виникли оті саме валютні депозити? Чи не приніс їх хтось колись у банки? А чому ж тоді курс гривні не зміцнювався?
    А ви впевнені що принесений валютний вклад має укріпити гривню? Опишіть яким чином, макроекономічно.

НБУ майже не виконує покладені на нього функції
    Буду вдячний за посилання на пункт в ЗУ, що не виконується.

І будь-які пояснення (компетентні, популістичні чи будь-які інші) нікого не цікавлять.
    От тут дійсно цимес.
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    539
    Подякував
    668
    319 Подяк в 240 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Мосяжник Перегляд Допису
    От тут дійсно цимес.
    Поясню, що мав на увазі - або людина (колектив і т.п.) працюють як належить, виконуючи покладені на них суспільством функції, або, якщо не можуть, - то хай ідуть геть. Не святі горшки ліплять!
    Буду вдячний за посилання на пункт в ЗУ, що не виконується.
    Так ми ж цього і почали: http://forexforum.com.ua/showthread....ll=1#post11714

А ви впевнені що принесений валютний вклад має укріпити гривню? Опишіть яким чином, макроекономічно.
    Якщо цей вклад просто лежить десь у банку в банці (вибачте за каламбур), то, звичайно, економіці з цих грошей нічого не буде. Але ж для виплати відсотків і тіла вкладу банку потрібно якось гроші прокрутити, заробивши на цьому. Як би там не було - гроші йдуть в економіку. А у тій економіці все купується-продається у гривні. Отже гроші (в теорії) мусять іти на міжбанк в решті решт.

Але ж у нас, як я вже писав:

Іншими словами система чомусь працює лише в одну сторону - різкого знецінення гривні, зменшення реальних доходів простих людей. Одразу тут включаються мантри про підтримку експортерів, стабільність курсу і інші подібні.

Тобто можна сперечатись за якій моменти чи особливості, але те що система реально працює в інтересах декількох сімей (кланів), думаю, ніхто сперечатись не буде. При цьому під "системою" я зараз маю на увазі всю державну машину. Банківська система тут лише одна з складових.
    Востаннє редагувалось Vergius; 06-09-2016 в 17:12.
    Цитувати Цитувати

7. Наступні користувачі подякували Vergius за цей корисний допис:

WilsonPayne (07-09-2016)

Створено
    серпень 2016
    Дописи
    74
    Подякував
    11
    70 Подяк в 43 Дописах
    Так ми ж цього і почали: http://forexforum.com.ua/showthread....ll=1#post11714
    Так ми по колу будемо ходити, якщо ви вважаєте що забезпечення стабільності полягає в фіксації курсу не дивлячись на стан розрахунків, то треба було в Конституції прибити гвіздками курс на 1.72, тай будувати собі срср. Стабільних курсів не буває, можна зрізати піки за рахунок резервів. Так це і робиться, подивіться історію інтервенцій на міжбанку. Але спалювати всі резерви тільки для того, щоб на місяць-другий протянути нереальний курс... (а потім впасти раз в 1000 як в 90-х) я би перший пішов покришками.

Отже гроші (в теорії) мусять іти на міжбанк в решті решт.
    Не так, бо є поняття валютної позиції. Неможливо на міжбанку продати за гривню, долари отримані на вклади. Оскільки під них нема позиції. Долари на вкладах, це ресурс для доларового кредитування, звісно експортно-імпортних операції.
    Цитувати Цитувати

Створено
    вересень 2014
    Місце
    Житомир
    Дописи
    539
    Подякував
    668
    319 Подяк в 240 Дописах
    Автор Теми

Мосяжник, якось Ви вже надто, на мій погляд, захищаєте Гонтареву і її дії.
    А ти часом: _http://vlasti.net/news/250265

Отже пані Голову НБУ фактично знову спіймали на махінаціях... Нехай і "руками" її заступниці.
    Як Ви гадаєте, як такі дії впливають на стабільність курсу гривні, банківської системи, держави Україна в цілому?!!!
    Чи знову включаємо пісеньку про фальшивку, ми не це мали на увазі, це зовсім не те, що Ви подумали і такий інший дитячий лепет...
    Цитувати Цитувати

Створено
    серпень 2016
    Дописи
    74
    Подякував
    11
    70 Подяк в 43 Дописах
    Я нікого не захищаю, просто я з реального світу. То аудіо чув, не почув там нічого "такого аж". Може не все прослухав, нема коли гратись.
    І коли працював в проблемному банку, також мусив погоджувати з РегНБУ преміювання, оскільки з моменту виникнення проблем банк під жорстким моніторингом. І не тільки преміювання, хозвитрати та оренду теж погоджували. Можна було записати мою розмову, коли я просив дозволити заплатити борг за 5 місяців, та сплести з того історію не гіршу. Тим більш що орендодавця я звісно знав і навіть, кошмар, не був з ним ворогом, саме тому з оренди не викинули під три чорти.
    І так само регНБУ раділо, коли заходили мені значні суми на погашення. І я знаю, що щиро раділи. І взагалі, можливо для когось це сюрприз, але в реальному світі, люди спілкуються не як роботи. А в тому ж НБУ переважна частина настільки високоосвічені та приємні люди, що в комерційних банках майже не зустрічаються в таких концентраціях. Комерси то акули.
    Щодо Гонтаревої, при ній не працював, не знаю, що вона таке. Що почистила ринок від сміття то медальку треба, бо розумію як на неї тисли і "кнутом і пряником". А чистити треба було бо тягнути з проблемними банками, смислу нема. Оскільки далеко не у всіх є зондер-команди аля "банк-бегемот". Тільки ліквідації, концентрація проблемних кредитних портфелів, та по закінчені судової реформи продаж їх для погашення того, що ФГВ виплатив вкладникам.
    А як є корупція, то Кримінальній Кодекс у поміч, в нас індульгенції не виписують.
    Головне, аби було щось реальне, а не черговий пшик. Як ото з її 200-доларовим годинником.
    Цитувати Цитувати

11. Наступні користувачі подякували Мосяжник за цей корисний допис:

Vergius (21-11-2016)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,938
    Подякував
    1,790
    1,453 Подяк в 834 Дописах
    Офіційна заява Альфа-Банку Україна щодо брудної провокації з розміщенням «фейкової» реклами банку в м. Київ

Альфа-Банк Україна не має жодного відношення до розміщення реклами із зображеннями бойовиків ОРДЛО і різко засуджує брудні провокації, до яких вдаються невстановлені особи у спробі підірвати довіру до міжнародного банку в Україні.

Альфа-Банк одним з перших міжнародних банків припинив роботу на окупованих територіях у повній відповідності до законодавства України: як у Криму, так і в Донбасі.

Якщо метою авторів провокації було створити видимість зв'язку банку з окупантами Донбасу, то це смішно: основним акціонером банку є львів'янин Михайло Фрідман, який має громадянство Ізраїлю і проживає в Лондоні, а 9,9% акцій холдингу АВНН – кінцевого бенефіціара українського Альфа-Банку Україна з штаб-квартирою в Люксембурзі – належать італійському фінансовому гігантові UniCredit.

Нашому банку, який тільки за 9 місяців 2016 року сплатив до українського бюджету 467 млн ​​грн, що пішли на виплати пенсій, стипендій, ремонт доріг та інші соціальні потреби, вже кілька місяців доводиться тримати відповідь за необґрунтовані звинувачення у тому, що банк є російським.

Ми – українські співробітники українського банку з міжнародним корінням – закликаємо до раціонального патріотизму, коли слова популістів не підміняють собою реальні факти: допомога у відновленні економіки, реальне кредитування, забезпечення 5-ти тисяч наших співвітчизників стабільною роботою і ціла низка соціально-культурних проектів, спрямованих на розвиток України, її економіки і підняття її іміджу в міжнародному співтоваристві.

Додамо також, що юридичний підрозділ Альфа-Банку Україна вже розпочав роботу з недобросовісними рекламними операторами, які порушують цілу низку законів України, розміщуючи рекламні зображення, що дискредитують банк та наводять неправдиву інформацію.

З офіційного сайту Альфабанку.

Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •