Вчимося торгувати рублем беззбитково.
Це одна з багатьох стратегій, яку я реально використовую при торгівлі парою USDRUB.
Для початку ми повинні зрозуміти одне, вираз ЦБ «вільне плавання», не зовсім точне, вірніше в реалі це виходить як - «вільне плавання, в певному ціновому діапазоні».
Банк Росії, тримає діапазон коливання, який він встановлює, наприклад на тиждень-місяць. Якщо ви читаєте мої прогнози, то бачите, що я намагаюся внести ціновий рух, передбачаючи коридор банку.

*
USDRUB
На малюнку ми бачимо, приблизний коридор отторговки ЦБ.
І так, ми все знаємо що рубль корелюється з ціною на нафту. Тобто, при подорожчанні чорного золота, з невеликим відставанням рубль росте (пара опускається). Але, якщо ви помітили, не завжди так відбувається. Є дві причини. Чому рубль не відіграє ціну нафти.
Рубель не відіграє нафта коли:
1. Індекс долара сильно зростає, в цей же час і ціна на нафту зростає. Виходить що тиск ціни на нафту, нівелює індекс долара, який діє як стабілізатор.
2. Ціна на нафту впала, а рубль уперся, як раз в той коридор, про який я говорив вище. Сили падіння нафти, і загальне ставлення до долара, не дали пройти цей коридор.

Торгуємо.
Будемо вважати що рубль перебувати в середині цінового діапазону, тобто місце для маневру (руху). Нафта пішла вгору, значить пара долар-рубль повинна падати. Як дізнатися не поміщає нам сильний долар на даний момент. Ви можете дивитися на індикатор індексу долара, як варіант, я ж роблю по іншому. Кращим показником того що нафта відіграє руху нафти, є пара USDCAD (так так, канадський долар). Ця пара найкраще показує тенденцію відносини індексу USD до нафти. Якщо по нафті пішов рух, а за ним пішов канадець «USDCAD», то можна з упевненістю входити в угоду. Якщо ж канадець сіпнувся але мляво і неохоче відпрацьовує рух, значить сила долара вище тиск нафти, краще в угоду не входити.
Торгувати на противагу, в крайніх рівнях цінового діапазону, не рекомендується.
Не забуваємо виставляти короткі стопи.
посилання на джерело http://info-pravda.news/category/fiinvet/
Пишіть - kobec.trading@gmail.com

Аналіз Кобець А.

Фінансові ринки містять в собі високий рівень ризику.

Будьте уважні.