Результати з 1 по 4 із 4

Тема: Vybryk.com Український інформаційно-розважальний портал

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    137
    Подякував
    51
    68 Подяк в 51 Дописах

Пізнавально Vybryk.com Український інформаційно-розважальний портал

Привіт, я Вибрик!

Я хочу розповісти про цікавий український сайт, який називається вибрик. Сайт не менш цікавий ніж сама назва, адже він є свого роду аналогом таких популярних ресурсів як 9gag, imgur, та російських пікабу, яплакал і інші.

Особисто мені дуже подобаються такі сайти, адже поєднання факторів де користувачі генерують контент і де ті ж користувачі його відсіюють за допомогою рейтингу формує справді найкращий контент який тільки можливий. Це також дає можливість талановитим проявити своє вміння і творчість. Свого часу я дуже довго сидів на пікабу, і можу згадати безліч прикладів коли за допомогою цього ресурсу люди, або їх творчість набирала неабияку популярність, а іноді навіть допомагала розвинути свій бізнес. Тому я дуже хотів щоб і українці мали свій подібний ресурс.

І через деякий час він з’явився! Натрапив я на нього раптово через новину на hurtom.com. І одразу був приємно здивований і одночасно захоплений тим, який у розробників вийшов гарний та приємний сайт. Будучи вже “бувалим” на таких сайтах я одразу відмітив як гарно розділили сайт на декілька розділів. Тут крім стандартних “Гаряче”, “Свіже” та “Найкраще” був доданий розділ “Спірне” в який як я зрозумів відсіюються записи з найбільшою кількістю коментарів, та розділ “Зізнання” де можна публікувати повністю анонімні записи. Шанувальники “Типових зізнань” або різних “Пісдлухано” напевне будуть у захваті від цього розділу!

Що ще мені сподобалось на Вибрику?

До його створення підійшли справді серйозно. Тут можна і підписатись на когось з користувачів, можна додати бажаний запис в “збережене” щоб потім при потребі його знову переглянути, що можна самому вибрати від якого рейтингу вам показуватимуться записи і багато, багато іншого (я просто ще не по всьому поклацав). Тут слід відмітити що ці всі додаткові функції на тому ж пікабу формувались, та розроблялись роками, на вибрику ж це є одразу.

Вже за такий короткий термін українцям як і мені сподобався ресурс і вже там потроху формується спільнота та навіть авторський контент! Так, я вже дізнався про декількох українських ютуберів, та такого собі Кіру, який пише цікаві вірші, з нотами сарказму, та чорного гумору. Особисто я зазвичай публікую там записи або гіфки, які беру з 9гаг.
    Є трошки і мабуть не досить приємне щось на цьому сайті. Це те що деякі записи там публікуються російською. Особисто я нічого проти цього не маю, але деяким це може не сподобатись. Мені здається що причина цьому є один фактор – недостача україномовного контенту в інтернеті, та як внаслідок публікація записів російською. Ну і зрештою користувачі на сайті самі обирають за допомогою рейтингу що є хорошим а що ні.

І це можна виправити досить легко! Гайда швидко реєструватись, та ділитись своїми переживаннями, тим що вас розсмішило, чи навпаки, викликало бурю негативних емоцій, та зрештою – вашою творчістю. Адже я вважаю що саме для цього створюються такі сайти.

Перейти на Вибрик
    Цитувати Цитувати

2. Наступні користувачі подякували Afdaser за цей корисний допис:

WilsonPayne (04-10-2016)

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    922
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах
    офігений Вибрик)) чи приймаєте розміщення зовнішніх силок ну тих типа ти мені а я тобі ?
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    серпень 2015
    Дописи
    137
    Подякував
    51
    68 Подяк в 51 Дописах
    Автор Теми

Quote Написав Атол Перегляд Допису
    офігений Вибрик)) чи приймаєте розміщення зовнішніх силок ну тих типа ти мені а я тобі ?
    Я не маю до нього відношення, на жаль. Попробуйте написати на пошту їм.
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар Атол
    Створено
    вересень 2014
    Місце
    місто на Дніпрі)
    Дописи
    922
    Подякував
    270
    203 Подяк в 142 Дописах
    Quote Написав Afdaser Перегляд Допису
    Я не маю до нього відношення, на жаль. Попробуйте написати на пошту їм.
    зрозуміло я думав це ваш особистий сайт.
    Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Мітки для цієї Теми

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •