Повертаю вам 100% реферальних винагород від інвестування, торгівлі в компанії Прайм Брокер Primebroker.proВам необхідно зареєструватися на моє агентської посиланням:
https://primebroker.pro/?source=part...ign=km39stbfli

Оплачую вам прибуток від інвестицій, торгівлі згідно процентній ставці СДУ керуючих.

Рібейт повертаю за такою системою:

до 3000 $ - 100%, перші 3 місяці, з 1 січня 2017 року 60%
3000-10000 $ - 100%, перші 3 місяці, з 1 січня 2017 роки 70%
10000 $ і вище - 100% перші 3 місяці, з 1 січня 2017 року 80%

Платіжні системи *:, Webmoney, Neteller, Яндекс Гроші, Приват24.
- Комісія за переказ врахована в суму рефбек.

Ознайомитися з Рейтингом СДУ рахунків:
https://primebroker.pro/platform/catalog

Контакти для зв'язку:

Skype - m.keldysh
email - moneta33 собака i.ua
форум Прив.


Реєстрація в компанії Primebroker.pro


************************************************** ****

Рефбек Прайм Брокера Умови програми

Умови програми рефбек PrimeBroker прості і прозорі. У нашому випадку все реєструються в PrimeBroker по реферальним посиланням стають нашими рефералами і тим самим мають право на програму рефбек PrimeBroker.

Що таке рефбек?

Рефбек (Rebate) є сума, сплачена в порядку зменшення, повернення або повернення того за що вже було оплачено. Це є одним з видів стимулювання продажів, які маркетологи використовують в основному в якості стимулів або доповнення до реалізації продукції і послуг. Тому логічно що ми відкрили програму рефбек Primebroker


Справжній бізнес повинен приносити задоволення і, звичайно ж, вагомий прибуток. Партнерство з PrimeBroker - це унікальна можливість побудувати успішний бізнес на ліквідному і швидко зростаючому ринку, отримавши при цьому високий статус і можливість реалізувати власні амбіції. Ми високо цінуємо кожного партнера і готові надати найкращі умови для співпраці, солідну винагороду і можливість розвитку в найбільш цікавих вам напрямках.
Вигоди і перспективи партнерства з PrimeBroker

Компанія PrimeBroker - це вагомий конкурент на ринку on-line трейдингу та інвестицій. За рахунок цього ми здатні запропонувати своїм клієнтам широку лінійку послуг преміум-класу, а партнерам - забезпечити стабільний і постійно зростаючий дохід. Наші партнери - це процвітаючі, впевнені в своїх силах люди, що працюють на популярному і затребуваний ринку фінансових послуг.
Супроводжуючи діяльність своїх партнерів на всіх етапах їх розвитку, ми робимо все для того, щоб забезпечити їх найкращими конкурентними перевагами, навчанням, інформаційної, юридичної та технічної підтримкою, а також професійними промо-матеріалами.
Ми завжди відкриті для діалогу і прислухаємося до всіх побажань і думок, намагаючись зробити співробітництво з нашою компанією максимально зручним і вигідним.
Чому саме PrimeBroker?

Стати партнером нашої компанії здатний кожен. Неважливо, який у вас юридичний статус, матеріальне становище і освіту. Механізм нашої роботи з партнерами гранично простий і зрозумілий. І, як показує практика, кінцевий результат роботи наших партнерів не залежить від наявності у них спеціалізованого освіти в сфері маркетингу або фінансів. Виняткову роль відіграють лише цілеспрямованість і бажання досягти поставлених перед собою цілей.
Основа механізму партнерства з PrimeBroker

Механізм партнерства з PrimeBroker заснований на залученні в нашу компанію нових клієнтів і одержанні доходів за результатами їх торгово-інвестиційної діяльності. Таким чином, кожен залучений вами клієнт на довгі роки стає джерелом вашого доходу.

Для того, що б стати партнером, вам досить просто зареєструватися у нас на сайті, перейти в розділ вашого особистого кабінету Партнерська програма і взяти вашу партнерську посилання. Після цього, будь-який хто зареєструється за цим посиланням, автоматично закріплюється за вами як залучений клієнт.

Варіантів партнерства з PrimeBroker може бути безліч, починаючи від організації представництва нашої компанії у своєму місті, надання консультацій на предмет використання послуг PrimeBroker в рамках вже існуючого спектру послуг вашої компанії, закінчуючи самим простим і доступним кожному варіантом пошуку зацікавленої аудиторії в мережі Інтернет. Базою для чого може стати ваш особистий сайт, сторінка в соціальній мережі або будь-який форум фінансової тематики.

Будьте впевнені - кожен клієнт, якого ви залучите, буде закріплений саме за вами, а використовуючи спеціальний інструментарій в особистому кабінеті партнера, ви зможете самостійно відстежувати вхідний трафік, а також результати діяльності залучених вами трейдерів і інвесторів.
Умови виплати винагород в компанії PrimeBroker

Прибуток наших партнерів - це комісія, яку ви зможете отримати за кожного залученого клієнта, який зареєструвався на майданчику PrimeBroker і інвестував кошти в рахунку довірливо управління (СДУ) або ж почав торгувати самостійно. Що таке СДУ, ви можете дізнатися на цій сторінці нашого сайту.

Процес отримання партнерського винагороди від залучених інвестицій досить простий і зрозумілий. Після реєстрації в якості партнера на майданчику PrimeBroker, ви отримаєте свій особистий партнерський код, а залучаючи інвесторів і трейдерів, зможете отримувати частину від їх прибутку.

Відзначимо, що механізм роботи партнерської програми PrimeBroker збудований таким чином, щоб усім сторонам було вигідно продовжувати зміцнювати подальшу співпрацю, отримуючи від цього постійно зростаючий дохід.

Розмір вашого винагороди нічим не лімітований і безпосередньо залежить від розміру щомісячного прибутку залучених вами трейдерів і інвесторів. Завдяки успішності роботи фінансових продуктів нашої компанії, їх грошовий оборот в PrimeBroker буде постійно зростати. З ним буде збільшуватися і розмір вашого доходу.
Винагорода за залучених інвесторів
Винагороди за кожного залученого інвестора партнер отримує від керуючих рахунками довірчого управління (СДУ), в торгівлі яких вкладаються залучені кошти. З кожного залученого вами інвестора, ви зможете отримувати винагороду, яке залежить від суми його доходу, а це до 20% комісійних від суми прибутку інвестора! Розмір винагороди партнера, встановлює сам керуючий при відкритті СДУ. Цей розмір вказаний в оферті кожного рахунку.
Як це працює?

Уявімо, що капітал керуючого СДУ дорівнює 10000 $.
У свою чергу, будучи партнером нашої компанії, ви залучили в даний СДУ нові інвестицій в сумі 10000 $.
Відповідно, підсумковий розмір капіталізації рахунку склав 20000 $.
Протягом одного торгового періоду (протягом тижня) керуючий СДУ отримав дохід 10%, відповідно, капітал інвесторів і капітал керуючого СДУ збільшився на 10%.
Розмір одержаної керуючим СДУ прибутку, виходячи з первісної суми його капіталу, складе 1000 $.
Прибуток на суму інвестицій також складе 1000 $. Від цієї суми, згідно з умовами оферти, управителю належить певний відсоток як винагороду (як правило, це 50%).
В результаті, розмір отриманої керуючим СДУ прибутку складе 1500 $ (де 1000 $ - це прибуток, отриманий за рахунок використання його частки капіталу + 500 $ - це винагорода, отримана за управління коштами інвесторів).
Прибуток інвесторів склала - 500 $ (тобто 1000 $ отриманих за рахунок управління їх коштами за вирахуванням 50% комісії керуючого).

Таким чином, якщо керуючий СДУ встановив у власній оферті розмір винагороди партнера 20%, то в вашу користь за результатами тижня, з капіталу керуючого буде списано 100 $ (20% від зароблених 500 $).
Якщо ви залучили в PrimeBroker клієнта, інвестував в СДУ 10000 $, то кожен інвестиційний період (щотижня) зможете отримувати з СДУ солідну винагороду. А тепер уявіть, якщо таких інвесторів ви привернете людина 5 або 10? Втім, ставши партнером PrimeBroker, незабаром ви самі переконаєтеся, наскільки прибутковим і вдячним може бути процес співпраці!
Винагорода за залученого трейдера

Крім прибутку за рахунок роботи засобів інвесторів, ви зможете отримувати дохід за рахунок залучення трейдерів. Будучи брокерською компанією, PrimeBroker заробляє на комісійних, які стягуються з трейдерів, які здійснюють через нашу платформу торгові операції. Ми готові поділитися з вами розміром цієї комісії! У підсумку, з кожного комісійної відрахування залученими вами трейдером, ви зможете отримати 50%!
Про яку суму йде мова?

Розглянемо приклад. Комісія для трейдера в нашій компанії становить 10 $ за 1 цілий лот. Таким, чином, ваші 50% в грошовому вираженні складуть 5 $ з кожного торгового лота залученого вами трейдера. Якщо ж залучені вами клієнти в PrimeBroker здійснять торгових операцій загальним обсягом в 300 лотів ?! В такому випадку, ваші 50% від стягнутої нами комісії складуть 1500 $.

Уявіть, якщо таких лотів буде 1000 або 2000 високоефективних? А тепер уявіть, що ви, як партнер, залучили на наш майданчик успішного керівника СДУ, в якого щомісяця будуть інвестувати більше $ 1 млн. Обсяг проторговкі таких трейдерів в рази більше від озвученої вище статистики! Половина від отриманої з них комісії може стати вашою!
Винагорода за торгівлю паями СДУ

Нашою компанією реалізовано унікальний механізм, який дає інвесторам можливість торгувати паями СДУ між собою. Тим самим, збільшуючи свій прибуток і максимально обмежуючи можливі збитки. Активні і грамотні спекулянти паями СДУ отримують прибуток, навіть в тому випадку, якщо СДУ отримує збиток. За кожну операцію купівлі / продажу паю СДУ наша компанія стягує комісію в розмірі 0.5% від суми угоди. Половину від цієї комісії ви будете отримувати, як партнер.
Згідно з нашою статистикою, клієнт з депозитом в 10000 $, який активно спекулює паями СДУ, може робити загальний торговельний оборот за місяць на суму в 5-6 разів перевищує його депозит. Отже, загальний обсяг його операцій складе приблизно 50 000 $, з яких, компанія стягує комісію в розмірі 250 $ (0.5% від 50 000 $). Половину від цієї суми компанія PrimeBroker віддає своїм партнерам, тобто 125 $. Цю суму ви зможете заробляти з одного вашого клієнта, який активно спекулює паями СДУ. А якщо припустити, що їх у вас буде 10 !? В такому випадку ваш прибуток тільки від цього виду винагороди складе 1250 $, не рахуючи винагороди, яке ви, як партнер, будете отримувати від прибутку залучених вами інвесторів і трейдерів.
Типи партнерства з PrimeBroker

Web-партнер

Якщо ви є власником сайту висвітлює фінансово-інвестиційну тематику, співпрацю з «PrimeBroker» дозволить вам перетворити свій інтернет-ресурс в джерело стабільного доходу. Причому, цей дохід прямо не залежить від вхідного на ваш ресурс трафіку.

Працюючи з нашою компанією, ви зможете отримати по-справжньому вигідні умови співпраці.
Йдеться про використання реферальних посилань, які можна розміщувати в банери та тексти, клікаючи по яким, ваша аудиторія автоматично закріплюється за вами. За умови реєстрації на нашому майданчику і відкритті торгового або інвестиційного рахунку, кожен залучений клієнт буде ставати джерелом вашого стабільного доходу!
Вибравши найбільш зручну програму партнерства з PrimeBroker, ви станете частиною нашої професійної команди. А це - успіх, зростання і процвітання!
представництво

Зазначений вид співпраці може використовуватися, незалежно від вашого юридичного статусу. Працюючи за даною програмою, ви автоматично отримуєте статус офіційного представника «PrimeBroker» в зручному для вашої роботи місті. Наша компанія обов'язково розмістить інформацію про новий розпочатому представництві на своєму сайті, підвищивши тим самим рівень лояльності і довіри до вас з боку існуючих і потенційних клієнтів PrimeBroker. З кожним партнером, ми готові індивідуально обговорювати умови співпраці по типу «Представництво».
Інвестиційні проекти

Якщо у Вас вже є свій інвестиційний проект, який ви розвиваєте або хочете взяти участь в проектах «PrimeBroker», запрошуємо вас до співпраці за партнерською програмою спільної реалізації таких проектів.
Наприклад, якщо ви вже розвиваєте проект по залученню інвесторів на ринок Forex, ставши партнером PrimeBroker, ви зможете істотно зміцнити свої позиції і заробляти ще більше!

Інноваційні фінансові продукти PrimeBroker стануть саме тією новинкою, пропонуючи яку ви зможете залучити на свій ресурс максимальну кількість аудиторії.
Співпрацюючи з нашою компанією, ви отримаєте найбільш вигідні умови, що автоматично зніме питання, якого саме брокера вибрати для вигідного розміщення коштів своїх інвесторів.

Більш того, якщо Ви успішний трейдер, а свій інтернет-проект використовуєте з метою залучення інвестицій, ви можете відкрити свій СДУ в компанії PrimeBroker і подвоїти кількість своїх клієнтів!
Ваші вигоди від партнера з PrimeBroker

Що таке Реферал?

Реферал, що в перекладі означає напрямок - член партнерського проекту, попередньо зареєструвавшись у проекті згідно раді або рекомендацією учасника проекту, який на момент рекомендації вже був дійсним членом даного проекту. Подібна модель менеджменту популярна в мережі інтернет і має на увазі реєстрацію на веб-сайтах, що надають сервісне обслуговування.

При мінімальних витратах (в разі суміщення існуючого бізнесу з партнерством, вкладень взагалі не потрібно) ви отримуєте:


еально працює готову бізнес модель консультаційного представництва або центру
Зручний кабінет партнера з можливістю здійснення on-line контролю роботи залучених коштів
Величезний вибір стандартних промо-матеріалів, крім цього, ми можемо виготовити їх індивідуально під будь-яку конкретну акцію чи кампанію нашого партнера
Підтримка в підготовці консультантів
Допомога при створенні сайтів для просування продуктів і послуг нашої компанії
кваліфіковану тех.підтримку
Необмежений у часі і сумі дохід
юридичну підтримку


ребейт prime, ребейт prime брокер, рефбек prime, рефбек prime брокер, повернення prime broker, брокер Дмитра Леушкин, Дмитро Лёушкін новий брокер, Primebroker.pro рефбек, що таке СДУ, як інвестувати в паї СДУ, Як отримати рефбек ? Потрібно почистити cookies браузера (інструкція з очищення), Реєструєтеся в компаніях за наступними лінками, prime broker Форекс рефбек - додатковий заробіток, Топ CДУ-рахунків Primebrokers, Обговорення теми Primebroker рефбек 100% на найбільшому форумі про заробіток в Інтернеті і інвестуванні