Сторінка 1 з 2 12 КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 17

Тема: Primebroker - primebroker.pro

 1. #1
  Зацікавлений Аватар keldysh
  Створено
  жовтень 2016
  Дописи
  16
  Подякував
  0
  0 Подяк в 0 Дописах

  Primebroker - primebroker.pro

  PrimeBroker - primebroker.pro
  Дата заснування: 12.09.2016

  ПРО КОМПАНІЮ :

  Компанія Prime Broker - це інноваційний форекс-брокер, мета якого: об'єднати на одному майданчику інвесторів і ефективних керуючих, створивши всі необхідні умови для їх успішної взаємодії.

  Для цих цілей ми пропонуємо трейдерам і керуючим передове програмне забезпечення, торговельну середу з низькою латентністю, достатню глибину ліквідності і відмінні умови для залучення інвестицій, а інвесторам - унікальний в своєму роді інвестиційний продукт СДУ (рахунки довірчого управління), модель роботи якого дуже нагадує модель класичного ПАММ-рахунки. Але, в той же час, має ряд технічних відмінностей і незаперечних переваг.

  ЦІЛІ І МІСІЯ:
  Працюючи по принципово нової моделі, наша мета - забезпечити своїх клієнтів істотно кращими умовами для торгівлі та інвестицій.
  Основні зусилля нашої команди зосереджені на досягненні синергії у взаєминах
  ринок - трейдер - інвестор, що досягається за рахунок розвитку інноваційних сервісів інвестування, ефективного використання можливостей позабіржових ринків і передових технологій.


  ПУБЛІЧНІСТЬ І ПРОЗОРІСТЬ:

  Механізм нашої роботи максимально прозорий.

  На чолі компанії Prime Broker варто Дмитро Геннадійович Леушкин, який встиг заслужити високу довіру і авторитет на фінансовому ринку. Ми співпрацюємо лише з надійними постачальниками ліквідності, а кошти клієнтів зберігаємо на сегрегованих рахунках європейських банків.

  ІННОВАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ:

  Ми впроваджуємо принципово новий та інноваційний підхід до торгівлі і довірчого управління, і не збираємося зупинятися на досягнутому.

  Для цього, ми об'єднали кращі торгові рішення і інвестиційні технології, постійно працюємо над їх вдосконаленням та розробкою нових унікальних рішень.

  ЯКІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ :

  Один з основних пріоритетів компанії Prime Broker - це якість обслуговування.

  Для забезпечення своїх клієнтів високим рівнем підтримки, ми підібрали висококваліфікований і компетентний персонал, а свою діяльність здійснюємо з максимальною лояльністю і увагою до кожного окремого клієнта.

  НА СТОРОНІ КЛІЄНТА:

  Ми завжди знаходимося на стороні своїх клієнтів, тому модель роботи Prime Broker виключає конфлікт інтересів. Запорука успіху нашої компанії - це успішні трейдери і процвітаючі інвестори.

  Усвідомлюючи взаємні інтереси сторін інвестиційного процесу - Компанія, Трейдери та Інвестори, робота Prime Broker вибудовується з максимальною лояльністю до побажань своїх клієнтів, створюючи сприятливе середовище для забезпечення їх інтересів і запитів.

  Ми зобов'язуємося сприяти взаєморозумінню між усіма учасниками ринку і докладати максимум зусиль для створення цивілізованих, відкритих і прозорих умов співпраці.

  Ліцензія:  Власником бренду PrimeBroker є компанія PrimeFx Limited, основним видом діяльності якої - надання послуг фізичним та юридичним особам щодо доступу на світові фінансові ринки і обслуговування клієнтських рахунків для здійснення торгівлі валютами та іншими фінансовими активами.

  Компанія PrimeFx Limited зареєстрована під номером 014705, в Республіці Вануату за адресою Vantu House, 133 Santina Parade, Elluk, Port Vila, Efate, і має в своєму розпорядженні ліцензією (# 14705 від 26.07.2016 р) виданої Фінансової Комісією Вануату (Vanuatu Financial Services Commission) на право здійснення брокерської діяльності.

  Фінансова Комісія Вануату (Vanuatu Financial Services Commission - VFSC) - це визнаний на міжнародному ринку державний орган фінансового регулювання, який уповноважений здійснювати дії з ліцензування та нагляду за діяльністю інвестиційного бізнесу і роботою провайдерів фінансових послуг.

  Ліцензійні вимоги Фінансової Комісії Вануату збудовані на базі міжнародного законодавства і нормативно-правових актив країн з розвиненою економікою, що гарантує клієнтам компаній, які працюють під юрисдикцією VFSC, висока якість фінансових послуг та їх чітка відповідність загальноприйнятим міжнародним стандартам.

  Сервіс:

  Рахунки довірчого управління (СДУ):


  Сервіс СДУ - це інвестиційний інструмент, який дозволяє інвесторам отримувати пасивний дохід за рахунок успішної торгівлі керуючих трейдерів. У свою чергу, трейдерам даний інструмент дає можливість отримувати додатковий прибуток у вигляді винагороди за управління коштами інвесторів.
  СДУ за своєю суттю нагадує класичний інструмент довірчого управління - ПАММ-рахунок. Але, в той же час, має ряд технічних відмінностей і незаперечних переваг.

  Принцип роботи Рахунків Трастового Управління:

  Керуючий відкриває Рахунок Трастового Управління, вносячи в нього певну суму власних коштів (капітал керуючого), визначає умови співпраці з інвесторами, вказуючи свій відсоток винагороди за управління, і починає торгівлю.
  Компанія веде загальнодоступний моніторинг торговельної діяльності керуючого, ознайомившись з яким, будь-який інвестор може приєднатися своїм капіталом до рахунку довірчого управління. Отримані трейдером прибуток і збитки розподіляються пропорційно між усіма учасниками СДУ згідно їх частки в рахунку.

  Як ви можете бачити, модель роботи СДУ дуже нагадує модель класичного ПАММ-рахунки, але є і відмінності. Ключовою відмінністю Рахунки довірчого управління від ПАММ-рахунки є те, що інвестуючи в СДУ, інвестор купує частину цього рахунку. Ця частина рахунку називається ПАЙ.

  ПАЙ має свою вартість. Вартість ПАЮ визначається успішністю торгівлі керуючого. Чим більше прибуток керуючого рахунком довірчого управління, тим вище вартість паю.

  Фактично вартість паю відображає прибутковість на частку інвестора і визначає мінімальну суму інвестицій в Рахунок Трастового Управління  Розподіл часток керуючого та інвесторів в СДУ


  Загальний прибуток на рахунку розподіляється пропорційно частки кожного учасника в СДУ. У нашому прикладі частка інвесторів і частка керуючого в СДУ були рівні (5000 $ капітал керуючого та 5000 $ капітал інвесторів), отже, прибуток у 2000 $ розподіляється порівну між інвесторами та керуючим.

  Equity СДУ = 12 000 $ (10 000 + 2000)
  Капітал керуючого збільшився на 1000 $ і склав 6000 $.
  Капітал інвесторів також збільшився на 1000 $ і склав 6000 $.

  Згідно з умовами, які визначив керуючий, інвестори повинні йому виплатити винагороду в розмірі 50% від свого прибутку. Отже, після виплати винагороди керуючому, чистий прибуток інвесторів складе 500 $ або 10% від загальної суми їхніх інвестицій.

  Вартість паю, яка, як уже зазначалося вище, відображає прибутковість на частку інвестора, також збільшиться на 10% і становитиме 1,1 $  Чистий прибуток інвесторів після виплати винагороди керуючому:


  Разом, на початок наступної години прибутковість інвесторів складе 10%. Вартість ПАЮ становитиме 1,1 $ - це значення відображає фактичну прибутковість на частку інвесторів і визначає мінімальну суму інвестицій в СДУ на наступну годину.

  За описаним вище принципом проводитиметься розрахунок 24 години на добу щогодини. Якщо у керівника на рахунку не буде відкритих угод, отже, equity рахунку буде незмінно, і розрахунок проводитися не буде до тих пір, поки на рахунку керівника не з'явиться відкрита угода.


  Офіційний сайт компанії: Primebroker.pro
  www.primebroker-invest.pro
  Цитувати Цитувати

 2. #2
  Зацікавлений Аватар keldysh
  Створено
  жовтень 2016
  Дописи
  16
  Подякував
  0
  0 Подяк в 0 Дописах
  Автор Теми

  Про рахунки довірчого управління:

  Заробіток на форекс з нуля - це не тільки реально, але і доступно абсолютно кожному з вас. Це тільки раніше в кіно ми могли бачити, що кишить трейдерами та інвесторами біржу, де все вигукували якісь числа, робили ставки, шуміли, раділи від щастя або хапалися за голову, прогорить начисто.

  Тепер же заробіток на форекс з нуля - це додатковий дохід для будь-якого з тих, хто прагне заробити або вигідно вкласти гроші. Депозити в банках вже давно не радують вкладників (інвесторів), мета яких - примножити капітал. Інфляція «пожирає» дивіденди раніше, ніж інвестор встигне їм зрадіти.

  Тому інвестори шукають більш ефективні способи вкладення коштів, де не просто отримуєш відсотки, а суттєво збільшуєш початкову суму вкладу. Саме Форекс здатний забезпечити подвійне збільшення капіталу протягом усього лише рік інвестування. Це стало можливим завдяки довірчого управління, коли інвестори просто передають свої гроші в управління професіоналам, які і торгують ними на Форексі, заробляючи прибуток собі і інвесторам, які вклалися в сукупний торговельний рахунок ПАММ. Такий вид інвестицій ще прийнято називати пасивним заробітком або пасивним доходом.

  І навіть при такій видимої «легкотня» в отриманні стабільного прибутку знайшлося, що удосконалити і куди рухатися далі. На ринок вийшли СДУ - рахунки довірчого управління, потіснивши класичні ПАММ-рахунки на другий план.

  Заробіток на форекс з нуля став ще більш привабливим. Унікальний інструмент СДУ було запропоновано клієнтам засновником компанії Прайм Брокер Дмитром Леушкин. Досвідчений керівник зміг оцінити все те, чого так не вистачало інвесторам при ПАММ-інвестування. І тепер завдяки СДУ його молода компанія Прайм Брокер не втомлюється збирати похвальні відгуки користувачів мережі і фінансових експертів.

  Інвестування в СДУ відбувається за допомогою покупки паїв СДУ подібно до того, як інвестори купують цінні папери на фондовому ринку. Ще до завершення торгового періоду ці паї можна продати іншим інвесторам за власноруч виставленої ціною, збагатившись ще до офіційної «роздачі» дивідендів. А можна в терміновому порядку продати свої паї (частки) за зниженими цінами, якщо вивести кошти інвестор має намір дуже швидко і вже не зацікавлений в отриманні прибутку.

  Виходить, що інвестор може двічі отримати прибуток: перший раз, продавши частину паїв за завищеними цінами протягом торгового періоду, а другий раз - вже по завершенні торгівлі керуючим.

  Українці, білоруси, росіяни і казахи першими змогли оцінити переваги СДУ. На черзі відкриття офісів в країнах балтійського регіону, Азії і Східної Європи.
  www.primebroker-invest.pro
  Цитувати Цитувати

 3. #3
  Адміністратор Аватар bvn
  Створено
  липень 2014
  Місце
  Полтава, Україна
  Дописи
  3,096
  Подякував
  1,821
  1,484 Подяк в 854 Дописах
  Quote Написав keldysh Перегляд Допису
  Заробіток на форекс з нуля
  Де ж тут з нуля? Про що ви говорите? Адже в СДУ треба вкласти власні кошти. То ж про який нуль ми тут говоримо?
  Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
  Цитувати Цитувати

 4. #4
  Зацікавлений Аватар keldysh
  Створено
  жовтень 2016
  Дописи
  16
  Подякував
  0
  0 Подяк в 0 Дописах
  Автор Теми

  Quote Написав bvn Перегляд Допису
  Де ж тут з нуля? Про що ви говорите? Адже в СДУ треба вкласти власні кошти. То ж про який нуль ми тут говоримо?
  Зараз ціна за 1 пай близько 1.00 від номіналу, можна сказати що це з нуля інвестиція. Оскільки вона в 5-10 разів подорожчає за короткий термін коли з'явитися співтовариство інвесторів в компанії.

  Другий варіант можна взяти участь в тестуванні і отримати бонусні 1000 $ на 1 місяць які згорають, а прибуток можна вивести


  Альтернатива

  Стаття Дмитра Лёушкіна - СЕО Компанії


  Всім Прайм !!!

  Навіть не знаю з чого почати. Напевно скажу спочатку, що на вихідних провів консолідовану зустріч з усіма співробітниками Прайм-брокера.

  Це текст з розсилки.

  Багато цінного і важливого обговорили. Намітили план розвитку. Найцікавіше, що ми зрозуміли, що у нас є дірка в маркетинговій політиці. Ф4Ф це звичайно добре, але глобальної стратегії і одного мене на це буде мало. Я думаю скористатися пропозицією, яку мені запропонував відомий у вузьких і не тільки колах маркетолог і звернуся до нього з проханням розробити глобальну стратегію виходу на ринок, з огляду на мізерність бюджету на рекламу, як раз буде актуально використовувати кожну копійку з максимальним ККД. Подивимося так би мовити на його геніальність на власні очі.

  Ще з новин Прайм, це у нас швидше за все з'явиться польський соїнвестор. Переговори намічені на наступні вихідні. Якщо все зростеться, то бюджету у нас на розгін, можливо додасться. Плануємо сильний алгоритмічний трейдинг затягнути в якості генератора не рахуючи ТОПів, яким до речі теж капітал потрібен, на свої вони щось не сильно охоче розкручуються, хоча і не відмовляються.


  Є питання з платформою, її під нас планується доопрацювати, ніж вже займаються. Все-таки наш продукт дуже інноваційний, але при цьому вимогливий і складний. Над чим і будемо працювати.

  Тепер можна перейти до світських новин. Я дуже багато обговорив з командою, ми прийшли до спільної думки, що поєднувати Прайвет і Прайм буде нереально, більш того неетично. Звичайно, Прайвет це теж дітище, дуже його любимо і цінуємо, але ми вибрали свою дорогу, на хрена вибрали поки самі не здогадуємося, але десь попереду є те, що принесе результат клієнтам ФТ. Ми в це віримо і тому туди рухаємося. Так, немає ще конкретного плану, як ми зможемо бути корисні клієнтам ФТ. Прийнято рішення спочатку кинути всі ресурси на формування генератора. За фактом його генерації будемо плодити конструктив для ФТ-клієнтів.

  Команда Ф4Ф їде на виставку в Москву, представляти нашого брокера. А поряд буде виставлятися і Прайвет. Так що в таборах ми будемо вже різних.

  Тепер логічно в темпі вирішити питання по НС, в тому ключі як говорилося раніше. Я сьогодні все ще раз обговорив з ЛПРамі і ось до чого прийшли:

  - НС, та все-таки НС, а не КС.

  - Буде обраний в особистих кабінетах.

  - Право голосу від 500 дол капіталу.

  - В регламент офіційно введуть статус НС і щось пропишуть (Джулс буде з боку НС правити регламент).

  - Буде запропоновано обрати НС за формулою 5 + 1 зі спостереження і захисту інтересів:

  1) Інтереси Трейдерів

  2) Інтереси інвестора нового

  3) Інтереси інвестора ФТ

  4) Юридична складова

  5) Ай-ти і кібернетика

  6) Голова і загальні в тому числі фін.вопроси.

  Кожен з членів НС буде контачити зі своїм ЛПРом за своїм сегменту завдань.
  У них буде пряма гаряча лінія з ними, причому цілодобова.

  На офіційному форумі незабаром відкриється тема, куди будь-хто і кожен зможе запропонувати кандидатуру свою. Тільки в одну номінацію, в кілька подавати себе буде заборонено.

  Після подачі кандидатур необхідно дати коротку передвиборну програму.
  Я думаю це все протягом двох тижнів відбудеться. Потім вибори.

  Після виборів я проведу верифікацію нового НС і передам їм контакти ЛПРов. Ну і дам напуття в нове життя.

  Тепер по решті:

  За Смарта, так він поповнився, хоч я його і відмовляв, але він трейдер, а не я. Йому вирішувати.

  Якби торгував я, я б не поповнювався, я б уже давно злився.

  Радіти звичайно нічому, збитки штука неприємна, але в кінці-кінців це колись мало статися.

  За індексом Майстат, так це глюк, що можуть купувати все, хто хоче. Незабаром виправлять.

  Ну ось поки якось так. Альтернативи є і будуть завжди у всіх і постійно.
  www.primebroker-invest.pro
  Цитувати Цитувати

 5. #5
  Адміністратор Аватар bvn
  Створено
  липень 2014
  Місце
  Полтава, Україна
  Дописи
  3,096
  Подякував
  1,821
  1,484 Подяк в 854 Дописах
  Quote Написав keldysh Перегляд Допису
  Другий варіант можна взяти участь в тестуванні і отримати бонусні 1000 $ на 1 місяць які згорають, а прибуток можна вивести
  Ну, в вас же ж в тексті нічого про такий бонус не було сказано. Якщо ж є такий бонус, то то вже ж зовсім інша справа
  Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
  Цитувати Цитувати

 6. #6
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах
  Quote Написав keldysh Перегляд Допису
  Другий варіант можна взяти участь в тестуванні і отримати бонусні 1000 $ на 1 місяць які згорають, а прибуток можна вивести
  j тут уже цікаво можна детальніше?)) думаю я зацікавився даним ДЦ на вихідних вивчу дане питая і думаю я ваш потенційний клієнт)))

  а і прочитав повністью тему зайшов на сайт і там незнайшов, у Вас ПАММ рахунки є ? щи іще рано?))
  Цитувати Цитувати

 7. #7
  Зацікавлений Аватар keldysh
  Створено
  жовтень 2016
  Дописи
  16
  Подякував
  0
  0 Подяк в 0 Дописах
  Автор Теми

  Quote Написав Атол Перегляд Допису
  j тут уже цікаво можна детальніше?)) думаю я зацікавився даним ДЦ на вихідних вивчу дане питая і думаю я ваш потенційний клієнт)))

  а і прочитав повністью тему зайшов на сайт і там незнайшов, у Вас ПАММ рахунки є ? щи іще рано?))

  Тестування проходило у вересні, бонуси вже нараховані. На поточний момент не готовий вам сказати чи є воно зараз.
  Уточніть в підтримці клієнтів.

  Я виступаю інвестиційним партнером компанії, вже доступні для інвестування СДУ рахунки (рахунки довірчого управління) -
  альтернатива ПАММ рахункам.

  Таблиця рахунків https://primebroker.pro/platform/catalog

  Компанія бере участь на виставці MOSCOW FINANCIAL EXPO 2016  Уточнив, підсумки тестування підвели буквально сьогодні на офіційній сторінці в соціальній мережі :

  www.primebroker-invest.pro
  Цитувати Цитувати

 8. #8
  Зацікавлений Аватар keldysh
  Створено
  жовтень 2016
  Дописи
  16
  Подякував
  0
  0 Подяк в 0 Дописах
  Автор Теми

  Новини Primebroker: коротко про головне 2016-10-15


  14.10.2016
  Технічні роботи на сайті


  Шановні клієнти.
  У суботу, 15 жовтня 2016 року у нашому сайті заплановані технічні роботи.
  У зв'язку з проведеними роботами, з 10:00 GMT до 13:00 GMT, функціонал особистого кабінету буде істотно обмежений.
  З 13:00 GMT, особистий кабінет буде функціонувати в штатному режимі.

  Прийміть наші вибачення за доставлені незручності.

  Про плани компанії:

  З новин Прайм, це у нас швидше за все з'явиться польський соїнвестор. Переговори намічені на наступні вихідні. Якщо все зростеться, то бюджету у нас на розгін, можливо додасться. Плануємо сильний алгоритмічний трейдинг затягнути в якості генератора не рахуючи ТОПів, яким до речі теж капітал потрібен, на свої вони щось не сильно охоче розкручуються, хоча і не відмовляються.


  Є питання з платформою, її під нас планується доопрацювати, ніж вже займаються. Все-таки наш продукт дуже інноваційний, але при цьому вимогливий і складний. Над чим і будемо працювати.


  10.10.2016

  Компанія Прайм брокер планує відвідати виставку Moscow Forex Expo 2016, яка пройде в м Москва в період 2-3 листопада:

  MOSCOW FINANCIAL EXPO: ]

  Традиційне міжнародна подія, одне з найбільших подій в Москві, яке щорічно збирає в столиці численних учасників фінансової сфери Росії та світу. Провідні банки, страхові компанії, фінансові компанії, мікрофінансові організації, брокери, фонди і керуючі компанії, біржі, видавничі доми, розробники програмного забезпечення, платіжні системи зустрінуться з клієнтами, а також познайомлять їх з новими продуктами та послугами.
  • Презентації, семінари, майстер-класи та конференція представників провідних компаній галузі Росії і світу;
  • Більше 50 компаній і 3000 делегатів і відвідувачів на одному майданчику в виставкових залах готелю Редіссон Слов'янська;
  • Безкоштовне відвідування презентацій, семінарів та майстер-класів, а також отримання консультації від представників компаній-учасників.
  MOSCOW FINANCIAL EXPO - це унікальна можливість для відвідувачів взяти участь у спеціальних акціях, розіграшах та отримати пропозиції від організаторів, спонсорів та учасників заходу.

  Срібний спонсор виставки компанія Primebroker
  www.primebroker-invest.pro
  Цитувати Цитувати

 9. #9
  Зацікавлений Аватар keldysh
  Створено
  жовтень 2016
  Дописи
  16
  Подякував
  0
  0 Подяк в 0 Дописах
  Автор Теми

  Інтерв'ю з СЕО PrimeBroker.pro

  Могли б ви трохи розповісти про себе, роботі і своєї ролі в primebroker.pro?

  Це був кілька спонтанний процес, ще 2 роки тому я не уявляв себе в цій ролі. Так склалося, що на базі мого блогу з'явилося аудиторія, потім склалася команда, потім ми інформаційно підтримували становлення Прайвет, а коли все це було успішно завершено - мені надійшла пропозиція, від якого я не вважав за можливе відмовитися - очолити організацію та розвиток нового брокера.

  Про себе - є досвід побудови успішного і стабільно працюючого бізнесу, є можливість і бажання вчитися всьому необхідному.
  Моя роль - формування стратегії розвитку, підбір ключових кадрів, далі загальний контроль.
  Як ви прийшли на пост CEO в новій компанії? Які зараз завдання стоять перед вами?

  Як то кажуть, мене звали - я прийшов. Завдання - побудова успішної компанії. Це стратегічне завдання. А тактичні на найближчий рік - залучити успішних керівників, дати їм час показати себе, далі почати активне просування.
  Наскільки я розумію, зараз ви є CEO і власником як primebroker.pro, так і Shareinstock.com, поправте якщо я не правий. Яка доля чекає Shareinstock? Які плани розвитку для біржі часткою?


  Я являюсь СЕО primebroker.pro, але не власником. Що стосується shareinstock процес злиття і поглинання запущений, але це не найшвидший процес, вважаю, що не раніше середини 2017 року можна буде говорити про поглинання.

  У перспективі на shareinstock.com я бачу сервіс, який дозволить швидко залучити інвестиції в онлайн і офлайн-бізнес. Для цього треба спростити процедуру лістингу без зниження планки довіри до емітентів. Є попередні домовленості, що під цей напрямок буде виділено фінансування від ряду міжнародних некомерційних структур. Також перспективно кредитування під заставу часткою, включаючи можливість використання цих кредитів для інвестицій.


  Розкажіть трохи про СДУ, які основні переваги використання такого інструменту? Чому керуючі і інвестори повинні вибрати саме вашого брокера?

  Переваги для керуючих
  Можливість гарантованого отримання коштів в управління від компанії
  При гідної торгівлі - потрапляння в лістинг а. Тих, хто туди потрапить, вже зараз очікують інвестори на суму не менше 1 млн. Доларів а до моменту відкриття цього лістингу суми будуть значно більше (Нагадую, що туди потраплять ті керівники, які почали торгівлю зараз і дійдуть до квітня з дотриманням вимог по ризиках ).

  Але отримати суму в управління можна і в лістингу б, просто сума буде менше.

  Можливість зосередиться на торгівлі і не нести ризиків через зміну балансу рахунку в ході торгової сесії.

  Велика кількість інвесторів до літа 2017. Їх гроші отримають ті керівники, які зможуть на той час показати історію торгівлі у нас.

  Переваги для інвесторів
  В першу чергу можливість інвестиційного трейдингу без обмежень. Це дає можливість заробляти не стільки на результатах торгівлі керуючих, скільки на спекуляціях паями. І чим більше буде керуючих у нас - тим більше буде таких можливостей.

  З цією можливістю тісно пов'язана можливість чітко уявляти ситуацію на рахунку - просадка по Еквіті оновлюється щогодини, тому інвестор представляє ситуацію на рахунку так само чітко, як ніби бачить її сам.

  Інвестиційний трейдинг - це і можливість виходу з рахунку без штрафів і обмежень в будь-який час.

  Ці переваги є вже зараз. Надалі, чим довше керуючі будуть торгувати, тим більш істотним стане і інша перевага - пул керуючих з перевіреною і передбачуваною торгівлею.

  Чи буде розширено список СДУ? Чи плануєте ви залучати TOPoвиx керуючих з інших майданчиків

  Це одна з основних задач. Перші результати побачите вже на початку листопада. Також до кінця року у нас буде велика пропозиція з алгоритмічного трейдингу - заходить структура, вартість розробок якої становить від 100 тис. До 1 млн. Доларів.


  Безліч інвесторів натякають на те, що ви занадто пов'язані з privatefx і не зможете приділити належну увагу новому брокеру. Яке ви маєте відношення до privatefx? Як ви бачите майбутнє для себе і primebroker?


  У Прайвет я вже свою місію виконав. Компанія успішно працює, старі і нові клієнти отримують прибуток, які бажають вийти отримали розблоковані в термін депозити, є команда управлінців від акціонерів, тепер буде наглядова рада. Моя роль там - клієнт і радник, якщо мої поради знадобляться.

  Праймброкер для мене - компанія, яку треба зробити успішною. Є унікальний продукт, є команда, є досвід і бажання; результати оцінимо вже в 2017 році.
  Які акції і конкурси планується проводити для клієнтів? Що цікавого може запропонувати ваша компанія як нової, так і старої аудиторії?

  Поки рано пропонувати акції. Зараз набираємо керуючих, тому для них пропозицію вже працює. Скоро відкриємо постійно діючий конкурс трейдерів, пропонуватися будуть кошти в управління і перспектива потрапляння в лістинг. Чинним клієнтам біржі дамо вигідні умови переказу коштів в прайм, тому що постійно отримуємо такі побажання і будемо підтримувати лояльність аудиторії.
  На залученні інвесторів поки не концентруємося, спочатку потрібен продукт, тобто якомога більше керуючих.


  Чи є в планах створити інструмент по типу готових портфелів або індексів?

  Так, такі плани є.
  Зараз багатьох інвесторів цікавить питання: Хто є постачальником ліквідності для primebroker?

  UBK Markets - кіпрська компанія з ліцензією.

  Дякуємо вам за вичерпні відповіді. Наприкінці нашого інтерв'ю, скажіть пару слів для існуючих і майбутніх клієнтів primebroker.pro

  В першу чергу дякую за довіру. Ви перші, я це ціную, і обіцяю, що ваші можливості в компанії будуть ексклюзивними.
  www.primebroker-invest.pro
  Цитувати Цитувати

 10. #10
  Зацікавлений Аватар keldysh
  Створено
  жовтень 2016
  Дописи
  16
  Подякував
  0
  0 Подяк в 0 Дописах
  Автор Теми

  21.10.2016
  Поповнити рахунок з Primebroker стало ще простіше  Шановні клієнти!
  Повідомляємо вам про те, що з сьогоднішнього дня, поповнити ваш рахунок в нашій компанії стало ще простіше. Ми підключили можливість поповнення вашого рахунку через обмінний сервіс Money-Pro.
  На сьогоднішній день, використовуючи сервіс Money-Pro, ви можете поповнити ваш рахунок через такі платіжні системи як: Perfect Money, Приват24, BTC.
  Для того, що б скористатися таким способом поповнення, перейдіть на сторінку «Поповнити основний рахунок» вашого особистого кабінету. На цій сторінці буде коротка інструкція як поповнити ваш рахунок через Money-Pro. Під інструкцією буде кнопка «Поповнити рахунок», натиснувши на яку, ви зможете оформити заявку на поповнення.
  Крім цього, ви можете оформити заявку безпосередньо з сайту money-pro.net
  У разі виникнення будь-яких питань пов'язаних з процедурою введення / виведення коштів, ви можете звертатися за адресою info@primebroker.pro
  www.primebroker-invest.pro
  Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете писати відповіді
 • Ви не можете робити вкладення
 • Ви не можете правити ваші дописи
 •