Сторінка 1 з 6 123 ... КінецьКінець
Результати з 1 по 10 із 56

Тема: Хаос Ларсена

Початківець
    Створено
    жовтень 2016
    Дописи
    54
    Подякував
    2
    30 Подяк в 25 Дописах

Хаос Ларсена

Всім привіт!
    Хочу відійти від російського форуму та постити в рідній хаті.
    Поки що всьго найкращого! До завтра!
    Цитувати Цитувати

2. Наступні 2 користувачів подякували Larsen за цей корисний допис:

trader27 (10-10-2016),Атол (25-11-2017)

Початківець
    Створено
    жовтень 2016
    Дописи
    54
    Подякував
    2
    30 Подяк в 25 Дописах
    Автор Теми

Всім привіт!

Хочу сказати декілька слів про мій аналітичний метод. (саме метод, а не систему чи стратегію)
    Так ось, він базується на постулатах теорії, що в народі називають Теорія Хаосу, хоч насправді по-науковому вона називається - "теорія що вивчає поведінку складних нелінійних динамічних систем", зокрема, в дослідженні хаотичних фрактальних структур.
    Звісно, всю начинку прогнозування я показувати не буду, тому що -
    1) метод працюючий
    2) розмовляти по цій темі мені доцільно з трейдером який теж сповідую таку ж філософію.
    Пікчі будуть обрізані до мінімуму візуального сприйняття.

В суботу на російському форумі виклав прогноз що до руху чифа.
    Для мене цей інструмент складний, тому працюю з ним не часто.

Оскільки мій аналітичний метод полягає в поетапному вивченні всіх ТФ, конкретної валютної пари,
    я прийшов до висновку, що по совокупності індикаторів, пара буде рухатись (конкретно на ТФ День ) до розрахункового рівня що на пікчі зазначений червоним штрихом

На денці зазначена середньострокова ціль.

Важливою умовою було те що з відкриттям ринку, ціна мала б рухатися в південному напрямку.
    Та оскільки спостерігаємо рух на північ, припускаю що рівнем розвороту на південь, буде 10-а фіба на графіку Н4

Також не виключаю рух на південь з поточних позицій.

Як тільки розворот франка на малих фреймах конкретизується, перебудую мережі рівнів Фібрначчі з оновленими на них цілями.
    Цитувати Цитувати

4. Наступні 2 користувачів подякували Larsen за цей корисний допис:

trader27 (10-10-2016),WilsonPayne (11-10-2016)

Початківець
    Створено
    жовтень 2016
    Дописи
    54
    Подякував
    2
    30 Подяк в 25 Дописах
    Автор Теми

USD/CAD

Всім доброго дня!
    По франку мінус 70 пунктів.

Що я роблю після лосятини розкажу згодом.
    Взагалі, показувати свої відкриті позиції не в моїх правилах, тому що
    по-перше, я сигналів не продаю,
    по-друге, демонструючи свої свої графіки, я хочу показати ефективність мого аналітичного методу.
    Та хто хоче може погодитись, а хто не хоче, той не хоче...

По канадцю...

За браком часу ціль на денці.

Цитувати Цитувати

6. Наступні користувачі подякували Larsen за цей корисний допис:

trader27 (12-10-2016)

Початківець
    Створено
    жовтень 2016
    Дописи
    54
    Подякував
    2
    30 Подяк в 25 Дописах
    Автор Теми

Продовжую...
    Оскільки мова йде про хаос, а інакше бути й не може, тому що ринок це продукт масової психології, його можна аналізувати, використовуючи визначення
    робіт математиків що вивчали ці фізичні явища. Після прочитання статей Лоренца та Мандельброта, я дійшов висновку, який вилився в постулат, яким, власне, я й керуюсь при прийнятті рішень, (й як вже видно не завжди вдалих, але на мій погляд, єдино вірних) - "Структура" що рухається, з великим ступенем ймовірності, досягне певної цілі, в напрямку руху". Роботи цих вчених, на мій погляд, страждають однією вадою, розділи в них, погано стикуються та не представляють цілісної картини, тому кожний хто їх читає, може трактувати по-своєму. Помилку цю виправив Біл Віл"ямс, він притягнув за вуха всі компоненти цієї теорії, знову ж таки, на мій погляд, не зовсім вдало, але в нього я навчився можливості інтерпретації графічних даних.
    Чому Б.Віл"ямс не правий у своїх висновках при аналізі ринків?
    Тому що ринок це складна хаотична структура й приймати рішення щодо відкриття позицій, скажімо, на часовому фреймі, можливо тільки після детального аналізів всіх старших за Н1 ТФ.
    Востаннє редагувалось Larsen; 12-10-2016 в 13:08.
    Цитувати Цитувати

Початківець
    Створено
    жовтень 2016
    Дописи
    54
    Подякував
    2
    30 Подяк в 25 Дописах
    Автор Теми

Продовжую...
    Моє бачення ринка, як я вже сказав, полягає в детальному аналізі всіх фрактальних горизонтів, найефективнійшим з яких я вважаю денний.
    Але для скальперів це дуже значний часовий проміжок, з ймовірними високими модуляціями, під час якого можна запросто втратити депозит.
    Тому детально вивчаю Н4 та Н1, при цьому варто розуміти що з подрібненням часового проміжка, величина шуму на ньому зростає.

Ось Н4 канадця.

Вважаю варто відкривати коротку позицію коли свічка Н4 закриється та відкриється нижче 11-го рівня.

А ось структура нижчого горизонта - Н1

З допомогою індикаторів визначаю структура не розвернута на південь.
    Але тим часом є торкання 10-го рівня.
    За моїм визначенням 10-ий рівень на будь-якому горизонті є ціллю структури.
    Передбачаю що на Н1 структура "ціна" не вийде за 10-ту фібу, о відскочить від неї.
    Востаннє редагувалось Larsen; 12-10-2016 в 15:02.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,724
    Подякував
    1,681
    1,371 Подяк в 774 Дописах
    Larsen, ваш метод цікавий. Я сам колись звертався до теорії хаосу, правда, обмежився лише прочитанням книги Алмазова і з тих знань майже нічого зараз не використовую. Хочу вас запитати, чи вас не обтяжить зробити для форуму супер-корисну річ, а саме - описати основи свого методу в окремій темі, десь в цьому розділі: http://forexforum.com.ua/forumdisplay.php?f=10 ? Думаю, що більшість форумчан нині наявних і ще майбутніх будуть вам вдячні за таку працю.

І ще невеличке прохання. Якщо вас це не обтяжить, то чи не могли б ви завантажувати зображення на форум, як описано в цій темі http://forexforum.com.ua/showthread.php?t=286 ? Дякую.
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

10. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

trader27 (13-10-2016)

Початківець
    Створено
    жовтень 2016
    Дописи
    54
    Подякував
    2
    30 Подяк в 25 Дописах
    Автор Теми

Добре розумію ваше прохання.
    Але й зрозумійте ви мене.

Як тільки я викладу свій метод у вільний тираж, він тут же перестане працювати

Якось давненько читав книгу продвинутого трейдера Олексанра Елдера.
    В ній,окрім своїх вельми художніх нарисів він охоче жбурляв камінням в "прогнозників", так званих "гуру", що знаходили якусь зачіпку в ТА й тиражували її в ЗМІ, збираючи натовпи прихильників, запевняючи, що тепер грааль в їхніх руках.
    Але проходив якийсь час й метод, які вони сповідували, зазнавав повного краху.
    Чому це відбувалося?

Одним з визначень Теорії Хаосу є -" сильна залежність від початкових умов"

Проблема в тому що кількість "початкових умов" визначити неможливо (у всякому разі їх число буде прямувати до нескінченності),
    тим більш, напевне визначити, яка з них буде тим "помахом крил метелика" що викличе рух хаотичної структури.
    Таким чином, визначення деяких закономірностей в поведінці в СНДС не може підлягати розголошенню, тому що вони відразу стають одною з "початкових умов" та змінюють рух структури старшого рівня, тобто, аналіз руху "структури" за допомогою загальновідомих інструментів неможливий.

Тому, на даний момент, я не готовий до дискредитації свого аналітичного методу.

В мене є багато чого сказати відносно мого АМ, але наразі аналіз по золоту.

Отже, розгорнутий фрактальний аналіз інструмента "золото/ам.долар"

Найстарший ТФ.

Всі наявні індикатори, та очевидний рух вказують що "структура" рухається на південь до вірогідній цілі - 10-ий фіборівень. (чому саме 10-а, - згодом)
    Але це, за визначенням, довгострокова перспектива.
    Щоб зрозуміти стан "структури", її енергетичну властивість, необхідно деталізувати, проаналізувати горизонт молодшого рівня.

ТФ - W
    Ось тут спостерігаємо- структура досягла своєї цілі.

Що це означає?
    Це означає що
    1) структура втратила енергію, перейде в хаотичний стан й почне рухатись у протилежному напрямку, або
    2)отримає додатковий імпульс, "знівелює" досягнуту ціль, перейде на інший рівень та продовжить подальший рух.

Як саме поведе себе структура нам підкажуть індикатори, та аналіз молодшого ТФ.

Аналіз денного горизонту показує.
    Фрактальна структура розвернулась й почала рухатись на північ, тому я впевнено розвернув мережу Фібоначчі у тому ж напрямку.

Як бачимо на графіку, визначилась ціль - 1299.75

Подрібнимо фрейм.

Н4. Структура цього фрактального рівня живе своїм життям та відпрацьовує свої цілі.
    В нашому випадку структура "ціна" тф Н4 рухається да цілі - 1253.50 (10-ий рівень)

На часовому фреймі ми отримуємо підтвердження цілі Н4
    І саме тому що рух структури на графіку Н1 особливо точно відпрацьовує рівні Фібоначчі, я можу з великим ступенем вірогідності стверджувати що 10-ий рівень на Н1 є точкою розвороту для руху в північному напрямку.

Востаннє редагувалось Larsen; 14-10-2016 в 11:03.
    Цитувати Цитувати

12. Наступні користувачі подякували Larsen за цей корисний допис:

bvn (14-10-2016)

Початківець
    Створено
    жовтень 2016
    Дописи
    54
    Подякував
    2
    30 Подяк в 25 Дописах
    Автор Теми

За звичкою користуюсь завнтажувачем http://pixvenue.com
    Вірогідно, щоб мати можливість переглядати графіки у збільшеному форматі необхідно теж залогінитись на цьому сайті.
    До речі, він дуже зручний, на ньому відсутня всяка реклама.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,724
    Подякував
    1,681
    1,371 Подяк в 774 Дописах
    Напевне, з часом ці зображення зникнуть і на форумі залишиться один голий текст. Ну, для аналітики це ще ладно, все одно воно вже буде не актуальне. Ваше право.

Щодо розкриття свого методу, то я мабуть не зовсім правильно висловився. Я ж не прохав повністю розкривати всі тонкощі. В нас на форумі просто трохи не вистачає різноманітного контенту з різних методик аналізу і якось не дуже хочеться робити копі-паст з інших джерел. Якби знайшлася добра людина, яка добряче шарить в тому чи іншому напрямку (в даному випадку це Теорія Хаосу) і зробила певну ввідну статтю.

Свого часу я робив таку статтю про теорію Еліотта, хоча я й не був великим спеціалістом в ній, радше зробив компіляцію з різних джерел, та й сам в той момент трохи починав в неї в'їжджати. В цьому плані нам повезло, знайшлися добрі люди, що доповнили і розширили цю тему. Так чи інакше, то ваша справа, робити це чи ні.

До речі, як ви відноситесь до такого поняття, як "Фрактальний аналіз"? Чи можна вважати, що це краєугольний камінь Теорії Хаосу, чи це лише один з методів? Чи можливо ми зовсім про різне з вами говоримо?
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

15. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

trader27 (14-10-2016)

Початківець
    Створено
    жовтень 2016
    Дописи
    54
    Подякував
    2
    30 Подяк в 25 Дописах
    Автор Теми

Доброго дня!
    Зрозумів вас.
    Але справа в тому, що ті самі "тонкощі" й складають основу мого АМ.
    Подивіться на мої графіки, зовсім мало інструментів аналізу. Вся справа заклюється в правильній їхній інтерпретації, й це головна проблема, тому що це завжди буде річчю суб'єктивною.
    Майже три роки знадобилось мені щоб із загальних постулатів ТХ консолідувати щось зрозуміле, придатне до аналізу ринків.
    Більш того, аналітичні прийоми, які застосовую наразі, ще півроку тому, здавалися мені абсолютно не прийнятними. Тобто це не "мертва" механічна торгова система, мій метод такий же "живий" як і сам ринок - постійно видозмінюється, ускладнюється. Виходить, навіть якщо інший трейдер стане працювати за моїм АМ, йому все рівно знадобиться "вливання" нових деталей для аналізу.
    Те що ринок ускладнюється у мене не викликає сумнівів. На початку 20-го сторіччя на американських біржах, трейдери "сколочували" величезні статки користуючись примітивними середніми змінними лініями (среднескользящими. рос.мовою) Спробуйте наразі заробити пару центів з допомогою цих інструментів.
    А потім, мало взяти чужий метод та торгувати по ньому. Потрібно зрозуміти що ти робиш. Ось тут, як кажуть, й собака закопаний - все впирається в розуміння ринку плюс контроль за власними емоціями, без них нікуди.

Що до питання по фрактальному аналізу, математики називають це рекурсією.
    Хаотична структура боже бути тільки фрактальною. Головне, правильно розуміти сенс цього слова.
    Якось став читати роботу видатного математика, аналітика фінансових ринків Едгара Петерса. Довго читав, намагався вникнути, аж поки не дочитався до визначення, що стало наріжним каменем його аналітичних праць.
    Він стверджує що баланс ціни на ринку утворюється рівновагою двох груп трейдерів - довгостроковиків та короткостроковиків. Тобто ціна на ринку починає змінюватися в той чи інший бік, коли трейдери "перетікають" із однієї групи до іншої, створюючи дисбаланс сил.
    Дивно було це прочитати у гуру-аналітика, який за його ж словами має велике коло послідовників.
    На мій погляд, це абсолютна дурня, навіть дідо Вася на базарі добре розуміє, що рівновагу ціни на ринку утворюють дві сили - попит та пропозиція, а не кількісна чисельність якихось незрозумілих трейдерів.
    Питання - наскільки ефективними, та хоч скільки вірними, можуть бути висновки теоретика, який робить помилки в елементарних речах?
    Передбачаю він став жертвою власних теоретичних висновків.
    Ось бачите, ТХ одна, та на різних етапах кожен трактує її по своєму. Теж саме й з фракталами. В моєму розумінні фрактальність (рекурсивність) може бути тільки так як її визначають математики - функція у функції. Все інше це жалюгідні спроби притягнути теорію за вуха. Більш конкретно, фрактали описані в роботах Едварда Лореца та Бенуа Мандельброта.
    Особисто я вбачаю фрактальність хаотичної структури як певний часовий проміжок що вміщує в собі більш дрібніший чп. На цьоому й будую свій АМ.
    Цитувати Цитувати

17. Наступні користувачі подякували Larsen за цей корисний допис:

bvn (17-10-2016)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •