Сторінка 3 з 4 ПочатокПочаток 1234 КінецьКінець
Результати з 21 по 30 із 33

Тема: Форекс в Україні. Перспективи розвитку

1. Наступні 6 користувачів подякували Infospacer за цей корисний допис:

bvn (04-09-2014),fxf (04-09-2014),Max (06-09-2017),trader27 (28-11-2016),Vasya_Neutron (04-12-2014),Vergius (04-09-2014)

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,883
    Подякував
    1,760
    1,442 Подяк в 825 Дописах
    Quote Написав Vergius Перегляд Допису
    Якщо Ви маєте на увазі _http://www.fx-private.com/ua, то, наскільки я зрозумів, ця компанія не належить до групи Приват. Принаймні у них на сайті подібної інформації не знайшов. Та й ліцензія у них взагалі Белізська _http://www.fx-private.com/ua/about.html
    І на сайті ПБ теж немає ніякої інформації про форекс. А вище згадана компанія має таку кіпу негативних відгуків (а на деяких форумах вона знаходиться в чорному списку), що саме асоціювання з ПБ можна розцінювати як нанесення іміджевої шкоди самому ПБ
    Перед тим, як писати на форумі, ознайомтесь з Правилами форуму.
    Зараз я торгую тут: FXOpen Мій ПАММ-рахунок чекає на Ваші інвестиції: DTWT
    Цитувати Цитувати

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    bvn, відкривати там свій рахунок точно не варто, а от з бонусів можна щось накрутити. Торгові умови там поганенькі.
    Думаю це все таки від ПБ.
    Цитувати Цитувати

Модератор Аватар yuramerlin
    Створено
    січень 2015
    Місце
    Україна
    Дописи
    1,187
    Подякував
    1,233
    1,505 Подяк в 731 Дописах
    Quote Написав bvn Перегляд Допису
    А що Ви думаєте про дану організацію: УЦРФІН?
    Чи має вона якийсь вплив на формування ринку брокерських послуг в Україні?
    Чи може реально допомогти українським трейдерам при вирішенні конфліктів?
    Вибачте, але це нагадує той самий КРОУФР, лише у профіль. Коли в РФ КРОУФР - ілюзія контролю та захисту клієнтів, то в Україні УЦРФІН - ілюзія КРОУФР. Грубо кажучи, кілька шеф-кухарів кількох кухонь зібрались разом, домовившись не готувати клієнтам страви із мяса, котре пролежало більше тижня.
    Жодної державної підтримки, жодного стороннього контролю. Максимум, на що вони здатні - це пожурити один-одного.

Так, це некомерційна органіція. Як правило, некомерційні правозахисні організації* діють у межах правового поля конкретної держави а також у межах міжнародної правової бази. Законодавство України у цій галузі мяко кажучи в зародковому стані. А звязок із міжнародною правовою базою мені важко собі уявити. Більше того, ось уявіть собі ситуацію, коли клієнт раптом став жертвою неплатоспроможності AlpariUK (MMCIS, Brocco і таких чимало). І що? Чим допоможе йому схожа організація, коли угода при відкритті кабінету - реальна фільчина грамота? З іншого боку, враховуючи масні долоні наших політиканів, коли б в Україні справді зявилась схожа державна комісія - хабарі потекли і туди.
    Як на мене - ми вовки-одинаки, найманці з високими ризиками. Не слід надіятись ні кого, крім себе. Форекс на теренах постСовка - це те саме, з чого розпочинав свою діяльність Джессі Лівермор 100 років тому. Дуже рекомендую ознайомитись із його біографією. Навіть у формі художнього твору Лефевра.

*мова йде про міжнародні правозахисні організації, як комітет виборців, репортери без кордонів, а не про кишенькові піар-проекти місцевих боженяток, як "Самопоміч" А.Садового
    Цитувати Цитувати

5. Наступні 3 користувачів подякували yuramerlin за цей корисний допис:

bvn (26-01-2015),valeriy (22-02-2015),WilsonPayne (25-01-2015)

Початківець
    Створено
    серпень 2014
    Місце
    Полтава
    Дописи
    87
    Подякував
    43
    90 Подяк в 54 Дописах
    Автор Теми

"25 лютого 2015 року на "Українській біржі" відбудеться запуск ф'ючерсу на курс євро - долар США. Таке рішення було прийняте Біржовою радою "Української біржі" 19 лютого 2015 року, після отримання погодження НКЦПФР на впровадження торгів цими контрактами.

"2015 рік розпочався з запуску нових контрактів на "Українській біржі", і ми раді запропонувати учасникам ринку ще один інструмент", - говорить Голова Правління "Української біржі" Олег Ткаченко.

"Євро - долар - це найліквідніша валютна пара. Попит на цей ф'ючерсний контракт, безсумнівно, буде. В першу чергу, він буде цікавий спекулянтам, тим, хто хоче заробити на валюті, але остерігається Форекс-компаній, - говорить директор компаній "Майстер Брок" Михайло Сущек. - Інвестування - це ризики, і ось тут біржовий ф'ючерс для багатьох буде більш прийнятний, тому що у нього є один незаперечний плюс - це біржовий інструмент, в законодавчому полі України. І для багатьох цей фактор буде вирішальним, у виборі місця торгівлі".

Ф'ючерсний контракт на курс євро долар США виконується по курсу євро, що визначений Європейським центральним банком (European Central Bank) і опублікований на сайті www.ecb.int в день виконання контракту. Варіаційна маржа розраховується виходячи з курсу долара США по відношенню до української гривні, розрахованого на підставі даних міжбанківського валютного ринку України станом на 16:00 в дату розрахунку варіаційної маржі.

До торгів буде допущено ф'ючерсний контракт з терміном виконання 16 березня 2015 року."
    http://www.ux.ua/a6762/?nt=301
    Цитувати Цитувати

7. Наступні 2 користувачів подякували Infospacer за цей корисний допис:

bvn (20-02-2015),yuramerlin (19-02-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    З такими новими курсу гривні відносно долара, форекс майже найкраще працевлаштування для молоді. 30 гривнів за долар приблизно, то які ж тоді в нас звичайні зарплати? Стає вже страшнувато с такими зростаннями. Ще недавно міняв по 18 !
    Цитувати Цитувати

9. Наступні користувачі подякували bgt за цей корисний допис:

Infospacer (24-02-2015)

Досвідчений Аватар bgt
    Створено
    грудень 2014
    Місце
    Західна Україна
    Дописи
    689
    Подякував
    159
    157 Подяк в 128 Дописах
    Так як трейдери все одно користуються інтернетом і тому не має в принципі різниці будуть брокери заєрестовані в Україні чи ні. Я навіть на це уваги не звертаю. Який толк мені з цього. От торговав у Привафорекс і що. Умови торговлі досить погані, торгував лише на бонусах і невдало. Відкривати там рахнок не бачу для чого.
    Цитувати Цитувати

Зацікавлений
    Створено
    серпень 2017
    Дописи
    9
    Подякував
    17
    3 Подяк в 1 Дописі
    Доброго дня !
    Що можете сказати про компанію Forex Ukraine (http://www.forexua.com/ua/forexltd/company). Працюю на демо-рахунку цієї компанії. Хто працював з ними, які відгуки, цікавить уся інформація про данну компанію.
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,883
    Подякував
    1,760
    Max, ох, йолі-квасолі, не пам'ятаю вже, чомусь я її свого часу відсіяв і начисто забув чому... зараз не хочеться наговорювати щось погане, бо я не пам'ятаю. Та, мабуть, якась причина була...

PS: Я знайшов чому я їх відсіяв... Колись думка адміністрації цих форумів для мене щось значила:
    http://forexforum.ru/showthread.php?t=2544
    http://mmgp.ru/showthread.php?t=6147

Зараз подивився, звинувачення досить таки притягнуті за вуха... хтось відкрив фейковий рахунок з ніком відомого трейдера. Можливо керівництво компанії й причетне, а можливо просто косяк компанії... піар ніякий, ніхто з адміністрації компанії коментарів не дав, або й не чули про ці звинувачення, або вирішили, що забагто честі відписуватись на форумах... ну ото так і повелось, що наче б то компанія не добросовісна... Це як в тому анекдоті про ложечки... Наче й нема серйозних звинувачень, а відкривати в них рахунок якось боязно.
    Востаннє редагувалось bvn; 01-09-2017 в 14:17.
    Цитувати Цитувати

13. Наступні користувачі подякували bvn за цей корисний допис:

Max (01-09-2017)

Зацікавлений
    Створено
    серпень 2017
    Дописи
    9
    Подякував
    17
    3 Подяк в 1 Дописі
    Дякую за відповідь !
    Цитувати Цитувати

Адміністратор Аватар bvn
    Створено
    липень 2014
    Місце
    Полтава, Україна
    Дописи
    2,883
    Подякував
    1,760
    Quote Написав Max Перегляд Допису
    Дякую за відповідь !
    І вибачайте вже за занудство, але не потрібно за кожен допис дякувати текстом, для цього є кнопка "Дякую" і цього буде досить, щоб не зафлужувати теми.
    Цитувати Цитувати

16. Наступні 2 користувачів подякували bvn за цей корисний допис:

Afdaser (06-09-2017),Max (01-09-2017)

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

• Ви не можете створювати нові теми
  • Ви не можете писати відповіді
  • Ви не можете робити вкладення
  • Ви не можете правити ваші дописи
  •