Результати з 1 по 2 із 2

Тема: Українська Біржа www.ux.ua

 1. #1
  Професіонал Аватар Атол
  Створено
  вересень 2014
  Місце
  місто на Дніпрі)
  Дописи
  1,136
  Подякував
  320
  277 Подяк в 187 Дописах

  Українська Біржа www.ux.ua

  УКРАЇНСЬКА БІРЖА. http://www.ux.ua/

  Функції фондової біржі полягають у забезпеченні регулярного функціонування організованого ринку цінних паперів і похідних фінансових інструментів.

  Раніше біржа виглядала як місце або будинок, де збирались у визначені години торговці й посередники з метою укладання угод по цінних паперах або товарах між собою. На сьогоднішній день торги на біржі відбуваються в електронному вигляді, з використанням спеціальних програм.

  Біржові торги в Україні беруть свій початок з 1992 року. До початку роботи "Української біржі" в 2009 році, на жодній з бірж не було системи гарантій виконання угод. Біржі мали вигляд дошки оголошень або системи обміну повідомленнями. Для приватного інвестора при таких технологіях існували деякі складнощі, пов'язані з додатковими тимчасовими й фінансовими витратами.

  Кардинальні зміни відбулися з початком роботи "Української біржі". Зараз приватному інвесторові досить один раз відвідати брокера для оформлення необхідних документів і одержання доступу до торгів, і можна починати здійснювати угоди, торгуючи через інтернет за допомогою систем інтернет-трейдинга.

  У травні 2008 року найбільші учасники українського ринку цінних паперів підписали договір з "Фондовою біржею РТС" про створення в Києві нової біржі у формі відкритого акціонерного товариства. Така форма власності була обрана для забезпечення максимальної прозорості корпоративного керування з найперших днів.

  Основна мета заснування біржі - підвищення конкурентоспроможності фінансового ринку України та створення умов для залучення в економіку країни не тільки іноземного, але й внутрішнього капіталу.

  26 березня 2009 року на "Українській біржі" почалися торги цінними паперами. У травні 2010 року почав роботу строковий ринок - торгівля ф'ючерсами. А 2011 рік був ознаменований введенням нового інструмента на ринок - опціону. Сьогодні для торгів на "Українській біржі" доступні наступні інструменти:

  акції,
  облігації,
  ОВДП,
  інвестиційні сертифікати,
  ф'ючерси,
  опціони.

  На сьогоднішній день Індекс UX розраховується, базуючись на цінах 5 акцій "блакитних фішок" України - акцій найбільш великих українських компаній, лідерів у своїх галузях.

  Слід зазначити, що всі операції, які відбуваються на біржі, суворо регулюються державою. В Україні функцію регулятора фондового ринку виконує Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку. НКЦПФР видає ліцензії й регулює правила взаємодії між усіма учасниками фондового ринку країни. Також комісія здійснює державний контроль що стосується випуску та обігу цінних паперів та деривативів.

  "Українська біржа" - центр ліквідності ринку акцій та похідних інструментів в Україні.

  Інформація для торгівців
  І. Підключення до Української біржі

  Учасником торгів на біржі може стати будь-яка юридична особа, яка має ліцензію на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами.

  Для початку необхідно стати членом біржі, надати необхідні документи та пройти процедуру акредитації й технічного підключення на обраному ринку.

  http://www.ux.ua/
  Цитувати Цитувати

 2. Наступні 3 користувачів подякували Атол за цей корисний допис:

  bvn (31-10-2016),Vergius (31-10-2016),WilsonPayne (31-10-2016)

 3. #2
  Початківець Аватар Tolik
  Створено
  листопад 2015
  Дописи
  136
  Подякував
  157
  116 Подяк в 71 Дописах
  Одне питаннє, відповідь на яке характеризує український фондовий ринок краще, ніж 100500 слів: Скільки інсайдерів посадили за грати за час існування укр. фондового ринку?
  Цитувати Цитувати

Інформація про Тему

Users Browsing this Thread

Зараз 1 відвідувачів переглядають цю тему. (0 користувачів і 1 гостей)

Права у Розділі

 • Ви не можете створювати нові теми
 • Ви не можете писати відповіді
 • Ви не можете робити вкладення
 • Ви не можете правити ваші дописи
 •